logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 58 m², Novostavba ID: 2077967

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Trnavská cesta
Úžitková plocha: 58 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.05.2021
58 m2
209 195 €

2-izbový byt (405A.C) v novostavbe DANUBIUS ONE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Danubius One architektonicky nenásilne nadväzuje na už zrealizovanú okolitú zástavbu a spolu so susednými domami vytvára prirodzený kľudný vnútroblok so záhradou, určený pre spoločné chvíle odpočinku s rodinou a priateľmi. Do prírody nemusíte chodiť ďaleko, priamo pod vašimi oknami sa bude nachádzať rozkvitnutá lúka s vodnými kaskádami, ktoré budú súčasťou vnútrobloku.

Charakter projektu neskôr dokreslí pripravovaná citlivá rekonštrukcia historickej budovy Cvernovky- Danubius, ktorá fungovala už od roku 1901 ako pradiareň. Práve táto historická budova dala celému projektu meno.

Za návrhom celého projektu stoja renomovaní architekti zo štúdia A69. V Danubius One si budete môcť už od 11 podlažia vychutnať panoramatický výhľad na mesto a okolie.

V projekte nájdete veľké rodinné byty od 4 izbových až po nadštandardné 5 izbové byty, ktoré sa nachádzajú na posledných poschodiach. Samozrejmosťou tak sú exkluzívne výhľady nielen na Bratislavský hrad. Vysoký komfort bývania dopĺňa i možnosť pripojenia bytov na centrálnu klimatizáciu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 58 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 4

Kontaktné údaje

FINEP SK a.s.

recepcia

zobraziť telefón