logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Bratislava-Devín, 1027 m² ID: 2077446

Lokalita: Bratislava-Devín
Ulica: Gronárska
Výmera pozemku: 1027 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.05.2021
0 m2
123 000 €

Atraktívny pozemok s chatou vo Fialkovej doline v Devíne je na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj chatu s bazénom, na Gronárskej ulici vo Fialkovej doline.


Pozemok s výmerou 1027m2, z toho zastavaná plocha pozemku je 456m2 -chata, skleník a bazén s betónovým základom - 5x2,5m plus záhrada 451m2 . Prístup k pozemku nie je možný autom! Peši cca 70m medzi 2 domami je lesný chodník vedúci k nehnuteľnosti z ulice Gronárska- viď foto.


Chata je v úplne pôvodnom stave, vek stavby 50 rokov- nutná rekonštrukcia.


Dispozičné riešenie : 1. nadzemné podlažie - kuchyňa, sklad, obývacia izba s krbom a interiérovým schodiskom, kúpeľňa, WC. Samostatný vstup je do troch skladov z východnej strany budovy. Podkrovie - chodba a dve miestnosti na občasné prespanie.


Technické vyhotovenie a materiálové zloženie: Objekt ma základ z kameňa. Zvislá nosná konštrukcia je v murovaná z kameňa hr. 60 cm. Deliace konštrukcie sú murované hr. 150 mm. Stropy sú drevené trámové s viditeľnými trámami. Strecha je sedlová, krov je drevený typu hambálok, krytina na streche je pálená jedno-drážková. Na povrchu je pozinkovaný plech. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Vonkajšia fasáda je prevažne kamenného muriva. Do podkrovia je vybudované schodisko, skôr rebrík. Elektroinštalácia je svetelná. V 1.NP je podlaha v oddychovej miestnosti z laminátových parkiet, v kuchyni z keramickej dlažby. Obklady stien sú z keramických obkladových materiálov v hygienických zariadeniach a v priestore kuchynskej linky. Vybavenie kuchyne - smaltové drezové umývadlo osadené v linke, plynový sporák na propán bután. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a umývadlo. WC je samostatné.


Podlahy na 2.NP sú v miestnostiach z PVC. Dvere v celej chate sú drevené v oceľových zárubniach, okná sú drevené zdvojené, opatrené vonkajšími mrežami. Elektroinštalácia je svetelná, motorická.


Siete- elektrina- odpojená. Voda- výdatná studňa.


Rekreačná chata je lokálne vykurovaná na prízemí krbom a elektrickými konvektormi v podkroví. Ohrev teplej vody - elektrický bojler 80 l. Foto chaty- pošlem na vyžiadanie do mailu.


Odpad - žumpa.


Bazén je monolitickej konštrukcie, steny sú ohodené pálenou omietkou. Bazén nie je vybavený technológiou na úpravu a filtrovanie vody.


Pozemky sa nachádzajú v lokalite Dolné Gronáre v Prírodnej rezervácii Fialková dolina, mimo zastavaného územia obce. Sú svahovité so sklonom do kotliny, v ktorej sa nachádza záhradná chata. Dolinou preteká potok. Prístupová cesta autom na ulicu Gronársku, prechod k pozemku pri RD so súpisným číslo 4303. Prístup priamo na pozemok je možný len pešo po nespevnenom chodníku v dĺžke cca 70 m. Siete - na pozemku je voda- studňa a elektrina. Elektrina je odpojená. Plánovaná je čistička odpadových vôd a pripojenie k mestskej vode, a elektrina vedená v zemi. Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí lesa vo Fialkovej doline,ktorá je prírodnou rezerváciou, časť Devín. Je ideálnym miestom pre relax a oddych od ruchu mesta. Nesusedí so žiadnym pozemkom, čiže pozemok je tu úplné súkromie a je obklopený lesom. Vzdialenosť do centra 15 minút autom.


Autom sa priamo na pozemok nedostanete.


Od cesty Gronárska cca 70m pomedzi RD a lesným chodníkom.


GPS - 48.166670°17.003156°


Cena pozemku s chatou je 123 000 €  plus provízia RK.


V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.: +421 911 759 548 alebo e-mailom zahorcakova@gmail.com


Prečo si kúpiť tento pozemok ?


* tichá atraktívna lokalita


*len pre milovníkov prírody


*bez prístupu autom na pozemok - 70 m peši cez chodník v lese

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 027 m2

Kontaktné údaje

AZAReal s.r.o.

Záhorčáková Anna

zobraziť telefón