logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Bratislava-Lamač, 760 m², Novostavba ID: 2077445

Lokalita: Bratislava-Lamač
Ulica: Rajtákova
Výmera pozemku: 587 m2
Úžitková plocha: 760 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.05.2021
760 m2
950 000 €

Luxusná rezidencia v Lamači je na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 Ponúkame Vám na predaj rezidenciu na Rajtákovej ulici v starom Lamači s priestrannou terasou. Dom je vhodný na bývanie a podnikanie.


Nachádza na pozemku s výmerou 578m2. Celá plocha je zastavaná. Dom nemá záhradu,ale má priestrannú terasu 65m2 so skvostným výhľadom na mesto.


Obytná plocha domu je 760 m2. Dom je rozdelený na dve časti a každá má samostatný vstup.


Dispozičné riešenie -


*Prízemie-priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a luxusnou kuchynskou linkou a jedálňou s výmerou 225 m2. V priestrannej obývačke je bazén s protiprúdom a vírivky. Na prízemí je ešte hosťovská izba, sauna so sprchou a priestranná kúpeľňa s murovanou vaňou /malý bazénik /. Súčasťou domu aj práčovňa so sušiarňou, 2 malé sklady,  garáž pre 4 autá.


*poschodie- je tu priestranná miestnosť ,ktorá bola pôvodne koncipovaná ako tzv. anglická miestnosť s biliardom a čitárňou s priestrannou terasou o rozlohe 65 m2, ktorú je možné predeliť na viacero menších priestorov. Je tu aj atypické podkrovné plató, ktoré slúžilo ako otvorená spálňa.


Na poschodí je aj priestranná kúpeľňa s WC. V obytnej časti sa ďalej nachádza veľký samostatný priestor určený na šatník, sklad a ďalšia podkrovná miestnosť používaná ako ateliér s výmerou 75 m2. Nad menšou časťou, ktorá môže slúžiť ako kancelária, alebo samostatný byt je ešte v podkroví ďalší samostatný priestor o veľkosti 65 m2, do ktorého je prístup priamo z obývačky.


Väčšia časť domu bola používaná na bývanie. Menšia môže slúžiť ako kancelársky priestor. Je tu štruktúrovaná kabeláž, serverovňa, kúpeľňa a WC. Tento priestor je možné po minimálnych úpravách využiť aj na bývanie.


V dome sú použité kvalitné materiály: špeciálna talianska dlažba v obývačke a v kuchyni. Kuchynská linka je vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi, špeciálne domáce kino s projektorom na premietanie na veľké plátno, sauna, bazén s protiprúdom a vírivkou.


Siete- v celom dome sú nanovo urobené všetky rozvody – voda, elektrina. Kúrenie je v celom dome podlahové ,okrem 2 malých skladov. Garáž pre 4 autá je vykurovaná radiátorom. Dom je pripojený na verejnú kanalizáciu a elektrický rozvod. Má vlastné merače plynu, vody a elektriny. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečovaný dvomi kotlami rovnako ako rozvody elektriny sú zabezpečované z dvoch samostatných rozvodných skríň.


Kto hľadá atypické bývanie a podnikanie v jednom- našiel tu správnu nehnuteľnosť s veľkým potenciálom.


Celková cena predaja je 950000 Eur vrátane servisu RK.


V prípade záujmu ma kontaktujte : Anka Záhorčáková, AZAReal, tel.-0911759548, e-mail- zahorcakova.azareal@gmail.com


Prečo si kúpiť túto nehnuteľnosť:


**tiché prostredie- mimo hlavnej cesty


*RD bez ďalšej investície


*zariadite si a môžete bývať a podnikať


*dobrá investícia
Prečo kupovať nehnuteľnosť cez kanceláriu AZAReal?


neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti ,okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma .Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.Maklér:

Záhorčáková Anna

Telefón: 0911759548 E-mail: zahorcakova@azareal.sk
Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Výmera pozemku 587 m2
Úžitková plocha 760 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

AZAReal s.r.o.

Záhorčáková Anna

zobraziť telefón