logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Banská Bystrica, 224 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2077254

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Nový svet
Výmera pozemku: 746 m2
Celková plocha: 746 m2
Úžitková plocha: 224 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.05.2021
224 m2
192 500 €

EKOREAL-BB-RD S PEKNOU ZÁHRADOU MESTSKÁ ČASŤ JAKUB

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EKOREAL Exkluzívne ponúka na predaj v BB – časť Jakub ul. Nový svet na predaj pekný udržiavaný rodinný dom na rovinatom pozemku s rozlohou 746 m2.

Dispozícia RD – 1. NP: vstup z chodby do 3 izieb, menšej kuchyne, kúpeľne s vaňou a WC a technickej miestnosti (kotolne). Východ na terasu je možný aj izby .

2. NP – Z chodby sa vchádza do 3 izieb, veľkej kuchyne, špajze, kúpeľne s rohovou vaňou a WC. Toto podlažie prešlo pred 2 rokmi čiastočnou rekonštrukciou, kúpeľňa-sanita, kuchyňa a izby, naviac boli menené medené elektrické rozvody. Inak je dom v pôvodnom stave.

Podkrovie možno prerobiť na bývanie. 

Kúrenie je zabezpečené ústredným kúrením s pecou na pevné palivo a elektrickým kotlom. V lete sa na ohrev vody využíva 2x elektrický bojler so zásobníkom teplej vody.

Vstup na pozemok je z hlavnej cesty, vo dvore je murovaná garáž a veľka dreváreň, ktorá sa dá prerobiť na letnú terasu s krbom. V zadnej časti domu sa vychádza priamo na terasu a do záhrady. V záhrade je postavený drevený altánok, čo v lete zabezpečuje príjemné posedenie v tieni. Za pozemkom je lúka a hora čo je super pre Vaše prechádzky.Veľká výhoda lokality je, že je autobusové spojenie s MHD. Okolie spojené s peknou prírodou. 20km Donovaly, 7km Špania dolina a množstvo prírodných turistických a množstvo cyklotrás. KONTAKT na makléra:

Ľubor Klačan

0918 030 070

lubor.klacan@ekoreal.sk

EKOREAL realitná kanceláriaSuper cena: 192.500,- Eur / S financovaním Vám pomôžeme s našimi profesionálmiServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 746 m2
Úžitková plocha 224 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

EKOREAL

Ľubor Klačan

zobraziť telefón