logo reality.sme.sk

Iné komerčné priestory, Rimavská Sobota, 80 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2076818

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Francisciho
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 12.05.2021
80 m2
700 € mesačne

Na prenájom komerčný priestor na kancelárie alebo služby v centre Rimavskej Soboty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sobota. Priestor o rozlohe 80m2 sa nachádza na prvom poschodí na úrovni zrekonštruovanej multifunkčnej budovy. V obnovených miestnostiach, ktoré sú vhodné na kancelárie alebo na vykonávanie rôznych služieb sú nové plastové okná vrátane žalúzia a nová plávajúca podlaha. Na spoločných chodbách sú nové kuchynky a úplne nové pánske aj dámske toalety. Budova je vybavená elektronickým vrátnikom a automatom na občerstvenie. K dispozícii je viac miestností, ktoré sa dajú prenajať samostatne, alebo aj viac naraz pre menšie firmy. V prípade potreby vlastník budovy vie upraviť miestnosť podľa Vašich špeciálnych potrieb.

Cena nájmu tejto miestnosti je 700 eur/mesiac vrátane všetkých energií a služieb.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón