logo reality.sme.sk

Kancelárie, Rimavská Sobota, 18 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2076794

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Francisciho
Úžitková plocha: 18 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 12.05.2021
18 m2
200 € mesačne

Na prenájom komerčný priestor na kancelárie alebo služby v centre Rimavskej Soboty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sobota. Priestor o rozlohe 18m2 sa nachádza na prvom poschodí na úrovni zrekonštruovanej multifunkčnej budovy. V obnovených miestnostiach, ktoré sú vhodné na kancelárie alebo na vykonávanie rôznych služieb sú nové plastové okná vrátane žalúzia a nová plávajúca podlaha. Na spoločných chodbách sú nové kuchynky a úplne nové pánske aj dámske toalety. Budova je vybavená elektronickým vrátnikom a automatom na občerstvenie. K dispozícii je viac miestností, ktoré sa dajú prenajať samostatne, alebo aj viac naraz pre menšie firmy. V prípade potreby vlastník budovy vie upraviť miestnosť podľa Vašich špeciálnych potrieb.
Cena nájmu tejto miestnosti je 200 eur/mesiac vrátane všetkých energií a služieb.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 18 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón