logo reality.sme.sk

Chata, Bátorová, 170 m², Novostavba ID: 2076322

Lokalita: Bátorová
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 1786 m2
Úžitková plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.05.2021
170 m2
38 000 €

Novostavba s čiastočne zrekonštruovanou chalupou v slušnej obci na južnom Slovensku - Bátorová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Čiastočne zrekonštruovaná chalupa s takmer úplne dokončenou novostavbou. Daná nehnuteľnosť v malebnej obci ponúka možnosť chalupárčenia, celoročného bývania ako aj farmárčenia. Na pozemku s veľkosťou 1786 m2 sú dve budovy. Pôvodná chalupa z kamena a tehál prešla čiastočnou rekonštrukciou - oprava strechy, nová elektroinštalácia a nová vodoinštalácia, nový komín. Dispozične sa chalupa skladá z jednej zrekonštruovanej izby a dvoch hospodárskych miestností (možnosť rekonštrukcie na ďalšie obytné miestnosti alebo ich využitia na hospodárske účely).
Dvojpodlažná novostavba je postavená z pórobetonových tehál a je tesne pred dokončením. Dispozične sa skladá z troch izieb, kúpeľne s toaletou (v príprave) a krásnej pôvodnej klenbovej pivnice. Na poschodí sú v izbách strešné okná Velux s krásnym výhladom na obec a prírodu nad obcou. Kúrenie je zabezpečené s novou na mieru stavanou keramickou pecou s možnostou jej využitia na prípravu jedál. Voda je z verejného vodovodu, pričom na pozemku sa nachádza aj studňa. Stavby je možné pripojiť aj na zemný plyn. Nehnuteľnosť skrýva v sebe veľa možností , je len na novom majiteľovi, ako s nimi naloží.
Miestny rybník, okolitá príroda, blízkosť mesta Balašské Ďarmoty s plavárňou, jazerami, leso a zooparkom ako aj s nákupnými centrami ponúkajú komplexné vyžitie aj pre náročných.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 786 m2
Úžitková plocha 170 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Ján Petrík

zobraziť telefón