logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Košice-Krásna, 1 m², Pôvodný stav ID: 2074780

Lokalita: Košice-Krásna
Ulica: Štrková
Zastavaná plocha: 152 m2
Výmera pozemku: 807 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.05.2021
1 m2
282 500 €

Veľký dvojgeneračný dom v pokojnej štvrti - Krásna

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

JUDr. Marek Kažimír, v zastúpení realitnej kancelárie ADVOCAT REAL, s.r.o. , vám exkluzívne ponúka na predaj veľký dvojgeneračný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, ktorý je ideálny na bývanie dvoch generácií alebo pre viacčlennú rodinu.

Rodinný dom je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, postavený v roku 1980 a nachádza sa v pôvodnej zástavbe domov na Štrkovej ulici.

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 807 m2. Orientácia domu je na juh. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn a kanalizáciu. Rozvody pitnej vody sú v dome riešené z vlastnej studne. Na miestnej komunikácii sa nachádza verejný vodovod s možnosťou napojenia. Pozemok má ideálne rozmery: šírka pozemku je 20 metrov a dĺžka je 40 metrov.

Dvojpodlažný rodinný dom má aj kompletné jedno podzemné podlažie, ktorého súčasťou je pod terénom zapustená garáž s priestormi pre domácich majstrov a kutilov. Rodinný dom má zastavanú plochu vo výmere 152 m2, je postavený z tehál a každé samostatné podlažie pozostáva zo 4 obytných miestností, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC.
Cena: 282.500,- EUR.

Cena ponúkaného rodinného domu je vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom vlastníckeho práva.

Platba je možná v hotovosti alebo cez hypotekárny úver, ktorý vám pomôžeme získať za výhodných podmienok.

Naše odporúčania pre bývanie v tejto lokalite: bývanie v pôvodnej, pokojnej zástavbe s výhľadom na Slanské vrchy, podstatné zlepšenie dopravného napojenia sa uskutoční v roku 2021 kedy je plánované začatie výstavby rekonštrukcie Slaneckej ulice ( dva pruhy pre každý smer jazdy), Ukrajinskej ulice a výstavby juhovýchodného obchvatu Košíc - rýchlostnej cesty R2 s napojením na diaľnicu D1 a rýchlostnú komunikáciu R4, možnosť turistiky, cykloturistiky, bežeckých športov a rybárčenia. V blízkom dosahu sa nachádza rieka Hornád a miestne jazero - štrkovisko. Blízka dostupnosť mestskej hromadnej dopravy: linky 52, 28, základná škola a materská škola. Ak máte domácich miláčikov blízke okolie ponúka na venčenie green - lúky v okolí Hornádu.

Záujemcov o obhliadku prosím o dodržiavanie hygienických opatrení a používanie ochranného rúška na tvári. Ďakujem za pochopenie.
V prípade akýchkoľvek otázok a vášho záujmu o obhliadku som k dispozícií na mobilnom čísle: 0905 408 305.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 807 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

ADVOCAT REAL, s.r.o.

JUDr. Marek Kažimír

zobraziť telefón