logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Zvolen, 75 m², Novostavba ID: 2073979

Lokalita: Zvolen
Ulica: Smreková
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.05.2021
75 m2
155 390 €

3-iz. nový byt,tiché bývanie, blízko centra Zvolena ,75 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte nové bývanie vo Zvolene? Túžite po tichom a hlavne novom byte kúsok od centra Zvolena? Pozrite si nasledovnú ponuku.

Na predaj nový trojizbový byt nachádzajúce sa v tichej časti Zvolena. Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Podborová a je súčasťou novovybudovaného polyfunkčného objektu Arbora.

Ponúkaný byt je dispozične tvorený vstupnou chodbou, dvomi izbami, kúpeľňou, samostatným WC a priestrannou obývačkou s kuchynským kútom. Obývacie izby majú výmery 10,4 m2 a 11 m2. Ponúkaný byt má jeden balkón o výmere 1,9 m2 a pivnicu o výmere 3,1 m2. Cena tohto typu bytu začína na sume 151.850,-€ pre byt na 3. podlaží (zatiaľ rezervovaný), 155.390,-€ na 4. podlaží a 158.500,-€ pre byt na najvyššom poschodí.

Bytový dom je postavený tak, aby spĺňal požiadavky takmer energeticky pasívneho bývania. Použité okná sú plastové s trojsklom. Vykurovanie je riešené vlastným kotlom a taktiež samostatným ohrevom vody. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom radiátorov. Nový majitelia sa nemusia báť ani o problém s parkovaním. V tesnej blízkosti bude k dispozícii parkovací dom s možnosťou odkúpenia vlastného parkovacieho státia.

Lokalita patrí medzi obľúbené a vyhľadávané. To vďaka svojej blízkosti do centra ale zároveň jej pokojnej a pohodovej atmosfére. V blízkosti je všetka potrebná občianska vybavenosť vrátane zástavky MHD. Lákadlom tejto časti je určite blízkosť arboréta Borová Hora a výborná možnosť dostupnosti rekreácie v prírode.

Možnosť vybrať si z viacerých typov 2-izbových a 3-izbových bytov. Pozrite našu ponuku.

Okrem štandardného realitného servisu (financovanie, právny servis) Vám radi pomôžeme aj pri zariadení a realizácii Vášho nového bývania a prevedieme Vás najnovšími trendami týkajúcich sa bývania a interiérového dizajnu.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si s nami nezáväznú obhliadku.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 75 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOMODEA s.r.o.

DOMODEA s.r.o.

zobraziť telefón