logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Zvolen, 43 m², Novostavba ID: 2073958

Lokalita: Zvolen
Ulica: Smreková
Úžitková plocha: 43 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.05.2021
43 m2
97 600 €

2-izbový byt, novostavbe, tichá a vyhľadávaná lokalita,43m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj útulný nový dvojizbový byt nachádzajúce sa v tichej časti Zvolena. Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Podborová a je súčasťou novovybudovaného polyfunkčného objektu Arbora.

Ponúkaný byt má 43 m2 je dispozične tvorený vstupnou chodbou, izbou, kúpeľňou s WC, priestrannou obývačkou s kuchyňou. Ponúkaný byt má dva balkóny o výmere 4,8 m2 a pivnicu o výmere 1,3 m2. Cena tohto bytu je 97.600,-€ a byt sa nachádza na najvyššom poschodí.

Bytový dom je postavený tak, aby spĺňal požiadavky takmer energeticky pasívneho bývania. Použité okná sú plastové s trojsklom. Vykurovanie je riešené vlastným kotlom a taktiež samostatným ohrevom vody. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom radiátorov. Nový majitelia sa nemusia báť ani o problém s parkovaním. V tesnej blízkosti bude k dispozícii parkovací dom s možnosťou odkúpenia vlastného parkovacieho státia.

Lokalita patrí medzi obľúbené a vyhľadávané. To vďaka svojej blízkosti do centra ale zároveň jej pokojnej a pohodovej atmosfére. V blízkosti je všetka potrebná občianska vybavenosť. Lákadlom tejto časti je určite blízkosť arboréta Borová Hora a výborná možnosť dostupnosti rekreácie v prírode.

Možnosť vybrať si z viacerých typov 2-izbových a 3-izbových bytov. Pozrite našu ponuku.

Okrem štandardného realitného servisu (financovanie, právny servis) Vám radi pomôžeme aj pri zariadení a realizácii Vášho nového bývania a prevedieme Vás najnovšími trendami týkajúcich sa bývania a interiérového dizajnu.

V prípade záujmu, Vám ponúkaný byt radi ukážeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 43 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

DOMODEA s.r.o.

DOMODEA s.r.o.

zobraziť telefón