logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nové Zámky, 90 m², Pôvodný stav ID: 2073073

Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Nové Zámky
Zastavaná plocha: 133 m2
Výmera pozemku: 558 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.05.2021
90 m2
126 800 €

Domček na predaj v Nových Zámkoch.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj zachovalý starší rodinný dom v Nových Zámkoch. Nachádza sa na Komjatickej ulici, na pozemku veľkosti 558 m2. Technický stav domu je veľmi dobrý vrátane krovu a strešnej krytiny. Podlahová plocha cca. 90 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, 3 izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, špajze a chodbičky so vstupom do izieb. Dom je napojený na všetky inžinierske siete(voda, kanalizácia, plyn, elektrika), čiastočne podpivničený(10m2) a prístup na priestrannú povalu je z dvora. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a teplá úžitková voda prostredníctvom elektrického bojlera. Za domom je menší dvor a pomerne priestranná záhrada s množstvom okrasných a úžitkových drevín, nechýba studňa a priestor na výsadbu zeleniny. Čelo rodinného domu je situované priamo pri chodníku ktorý delí od cesty pás zelene(predzáhradka). O to viac využiteľného priestoru zostáva k dispozícii v záhrade za domom. Parkovanie je zabezpečené na ceste pred rodinným domom. Tento dom ponúka široké možnosti na prispôsobenie podľa predstáv nových majiteľov, avšak je obývateľný aj bez ďalších investícií a kúpou voľný. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, peši je dostupná železničná stanica, ako aj centrum mesta. V blízkosti je detské ihrisko a taktiež park pre štvornohých miláčikov. Predáva sa za cenu 126800.-euro, avšak v prípade vážneho záujmu je dohoda na cene istá. Vzhľadom na dobrý technický aj vizuálny stav nehnuteľnosti odporúčam obhliadku. Obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0904835757. Maklér Mgr.Štefan Danis.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 558 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Mgr. Štefan Danis

zobraziť telefón