logo reality.sme.sk

Apartmán, 73 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2072576

Ulica: Slnečné pobrežie
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.05.2021
73 m2
65 000 €

Bulharko - Luxusný apartmán pri mori

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj apartmán Bulharsko, Slnečné pobrežie. Plocha: úžitková 73m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Výhody: luxusný. Cena 65 000 €.

Ponúkame krásny, luxusný apartmán s rozlohou 2 + kk, o veľkosti 73m2, situovaný v 4NP zo siedmich poschodí, v súkromnom 5 * komplexe s výťahom, na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Dispozícia bytu je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s toaletou, balkón. Cena 65 000 Eur je vrátane kompletného, dizajnérskeho nábytku a vybavenia podľa fotografií. Byt ihneď pripravený na užívanie alebo na prenájom. Ponuka obzvlášť vhodná na investície!
Komplex, v ktorom je apartmán situovaný je oáza luxusu a prestížnych služieb, v centre Slnečného pobrežia. Len 70 metrov odtiaľ je dlhá piesočná pláž a krásna promenáda. Vynikajúce umiestnenie umožňuje ľahký prístup ku všetkým komunikáciám. Na území komplexu sú reštaurácie s bufetovou službou, reštaurácia Bistro s ponukou a la carte a tri bary, kde si môžete vychutnať rôzne koktaily, ochutnať lahôdky alebo si užiť umelecký program. V rajských záhradách s bazénmi majitelia a ich hostia si môžu v pokoji a v pohode pohode užiť rekreáciu. V komplexe je aj vnútorný, vyhrievaný bazén. Pre najmenších je pripravená detská animácia a pre dospelých komplex ponúka SPA centrum a telocvičňa. Okrem toho je pre akcie k dispozícii konferenčná miestnosť.
Komplex ponúka správu nehnuteľnosti, správu prenájmu, parkovacie miesta a má celoročnú stráženú lužbu. Poplatok na údržbu činí 16 € / m2 ročne.
Slnečné pobrežie je najväčším hotelovým letoviskom v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná, 8 km dlhá piesočnatá pláž s postupným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v letovisku zaisťujú minivláčikom a spojenie s okolitými mestami pravidelná autobusová doprava. Slnečné Pobrežie je ideálne miesto pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti. Na svoje si prídu aj mladí ľudia, pre ktorých je tu rad možností zábavy. Letovisko má živú pobrežnú promenádu vedúca po celej dĺžke pláže skoro až k Nesebaru. Je lemovaná množstvom kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná mnoho festivalov, koncertov a iných kultúrnych udalostí. Veľmi populárne sú aj prechádzky po nádherne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prekonala väčšina hotelov zásadnú modernizáciu a v ničom nezaostáva za hotelmi v hociktorom vyhlásenom turistickom letovisku v Stredomorí. Hlavným lákadlom mesta je však pláž – osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľa pozvoľný, vhodný pre neplavcov i malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne venovať svojim hrám. Za zmienku určite stojí aj miestne aquapark Action, ktorý je určený všetkým generáciám. Nájdete tu mnoho šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazénoch a mnoho ďalších atrakcií.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Turnbull Reality

Michal kubošek

zobraziť telefón