logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Cífer, 87 m², Novostavba ID: 2071997

Lokalita: Cífer
Ulica: Lúčna
Zastavaná plocha: 103 m2
Výmera pozemku: 323 m2
Úžitková plocha: 87 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.05.2021
87 m2
145 900 €

REZERVOVANÝ Na predaj kvalitná novostavba 4 izbového domu v Cíferi

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Snívate o príjemnom novom bývaní vo vlastnom dome v tichej lokalite s dobrou dostupnosťou do Bratislavy, či do Trnavy ? Máme pre Vás perfektné riešenie v novej časti obci Cífer.

Ponúkame na predaj novostavbu kvalitne postaveného dvojdomu na Lúčnej ulici.

Dispozičné riešenie domov je rovnaké, zastavaná plocha jednej časti je 103 m2 a rozloha pozemku je 323 m2. Dom Vás čaká v stave a holodom a ponúkame Vám dokončenie do štandardu podľa Vašich predstáv (za príplatok, približne 10 tisíc Eur).

Cez vstupné dvere sa dostanete do chodby, ktorá Vás vedie celým domom. Naľavo Vás čakajú 2 izby, ďalej pozdĺž chodby nájdete menšiu kúpeľňu s toaletou a so sprchovým kútom a vedľa väčšiu kúpeľňu s vaňou, umývadlom a ďalšou toaletou. Oproti, pozdĺž chodby sa nachádza ďalšia izba. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, odkiaľ vychádzate priamo na terasu.

Dom je postavený z tehál Porotherm hr. 300 mm, spoločná stena je medzi jednotkami je zo zvukoizolačných tehál Porotherm hr. 250 mm a medzi nimi sa nachádza minerálna vlna hr. 60 mm, čím ste zvukovo perfektne odizolovaní od susedov. Na zateplenie sa použije minerálna vlna Nobasil hr. 120 mm a fasáda sa omietne bielou farbou. Strecha je šikmá so škrídlami Terrant. V celom dome sú kvalitné 6 komorové okná zn. Salamander s izolačným trojsklom. Veľké posuvné okná na terasu sú hliníkové, ostatné okná sú plastové.
Zdrojom tepla bude elektrické podlahové vykurovanie, s termostatom v každej miestnosti a prípravu TÚV zabezpečí 120l zásobník.

Pohodlné parkovanie Vám zabezpečia 3 parkovacie miesta pred domom.

Obec Cífer ponúka veľmi dobrú, kompletnú občiansku vybavenosť. Máte tu škôlku, školu, lekára, lekáreň, obchody. V blízkosti domu cca 5 min. sa nachádza vlaková aj autobusová stanica.

Celková cena vrátane realitného a právneho servisu je 145.900,- Eur bez štandardu.
Bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 323 m2
Úžitková plocha 87 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Prom Real s.r.o.

Eva Bálizsová RSc.

zobraziť telefón