logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Šamorín, 68 m², Novostavba ID: 2071989

Lokalita: Šamorín
Ulica: Gazdovský Rad
Úžitková plocha: 68 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 08.05.2021
68 m2
500 € mesačne

3-iz Šamorín - Prenájom s vlastným parkovacím státím

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na prenájom, nezariadený 3-izbový byt na ulici Gazdovský rad v Šamoríne, v blízkosti autobusovej stanice. Byt sa na nachádza na 3. poschodí 4-poschodovéj novostavby tehlového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha vyhradené samostatné parkovacie státie.


Bytový dom bol postavený v roku 2010, je zateplený. Celková podlahová plochy bytu je 68 m2, plus lodžia. V byte sa nachádzajú miestnosti: obývačka spojená s kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, loggia. V kuchyni je umiestnená moderná kuchynská linka so spotrebičmi: varná doska, elektrická rúra, digestor. Byt má vlastné elektrické podlahové kúrenie – každá miestnosť má samostatnú reguláciu kúrenia.


Tento veľkoryso riešený byt je vhodný pre náročných klientov. Dom sa nachádza v priamom centre mesta, blízko občianskej vybavenosti. Len na dlhodobý prenájom.


V súčasnosti sa dá do Bratislavy dostať aj po novej rýchlostnej ceste cestným obchvatom D4R7, napojenie cca 4 km.


Cena prenájmu: 650,- Eur/mesiac vrátane nákladov na energie. Kaucia je vo výške mesačného nájmu. K dispozícii od 01.06.2021


Mesto Šamorín sa nachádza v blízkosti Čilistovského ostrova, miesta našich úspešných olympionikov, prekrásnym parkovým areálom hotela Kormorán a unikátnym športovo-relaxačným areálom X-Bionic Sphere ®, poskytuje zázemie pre viacero olympijských športov, jazdectvo, fitness, wellness, či kultúru. Zaujme blízkosť vodného toku Dunaja, neďaleký Čilistovský kanál, blízkosť cyklistického chodníka a vybudovaný Aquapark dávajú tomuto miestu jedinečnosť vo voľno časových aktivitách.


V okolí kompletná občianska vybavenosť, široké služby, OC, Kaufland, Lidl, Billa, Tesco, autobusová stanica, ZŠ, MŠ, pošta, reštaurácie, pizzerie, kaviarne.


Prajem príjemný deň.


Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku


Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk


Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 68 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 3

Kontaktné údaje

maklér Strelec

Viktor Strelec st.

zobraziť telefón