logo reality.sme.sk

Výroba, Liptovský Mikuláš, 590 m², Novostavba ID: 2071916

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: 1.maja
Zastavaná plocha: 560 m2
Výmera pozemku: 800 m2
Úžitková plocha: 590 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.05.2021
590 m2
490 000 €

Nová výrobná & administratívna budova v blízkosti centra mesta

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ nový polyfunkčný objekt, ktorý môže


- okamžite slúžiť ako výrobná hala s množstvom kancelárskych priestorov,


- prípadne si halu môžete dobudovať na ďalšie kancelárske priestory podľa svojich vlastných požiadaviek a potrieb (učebne, kancelárie, sklady, ambulancie...) 


Hala je situovaná len kúsok od centra mesta, a to v samostatnom areály , do ktorého je prístup z dvoch strán.  Súčasťou predaja a ceny je aj podiel na spoločných parcelách, na ktorých sú prístupové komunikáciach, taktiež však k hale prináleží aj vlastný pozemok v objekte priamo oproti jej vchodu.  Celý objekt je oplotený, a monitorovaní kamerovým systémom.  V objekte je možné dokúpiť aj ďalšie budovy a pozemky. 


Predmetom predaja tejto ponuky je Hala o veľkosti cca 19m X 31m. Hala vznikla modernou rekonštrukciou pôvodnej tehlovej stavby, je zateplená , vybavená kvalitnými oknami, dverami, novými izoláciami rozvodmi , ústredným vykurovaním. 


Časť haly vo veľkosti cca 1/2 je otvorený výrobný priestor so svetlou výškou až vyše 7m, v ktorej časti je poschodie vhodné okrem výroby aj ako sklad, resp. pre vedenie výroby a pod.,..


Druhá časť haly je dvojpodlažná, pričom jej prízemie je priestorovo spojení s halou, odkiaľ vedú dvere do ďalšej haly, skladov, a účelových miestnosti, na poschodí je viacero miestnosti pripravených k okamžitému využitiu ako kancelárske, učebné, výroba, prípadne i ubytovanie, a pod. Nachádzajú sa tam 4 x WC, 1 x veľká kúpeľňa so sprchovými boxmi, 2 miestnosti osadené kuchynskými linkami..Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 590 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

REFINANCE CREDIT s.r.o.

Peter Furinda

zobraziť telefón