logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 282 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2071554

Lokalita: Trenčín
Ulica: Jedľová
Zastavaná plocha: 142 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 676 m2
Úžitková plocha: 282 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.05.2021
282 m2
249 000 €

IBA U NÁS ! Na predaj RD v TOP lokalite Trenčín - Nové Zlatovce

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v individuálnej domovej zástavbe rodinných domov v meste Trenčín, časť Nové Zlatovce.

Jedná sa o voľne stojaci dvojpodlažný, podpivničený rodinný dom, vyhotovený na betónových základoch, s obvodovým murivom z tehál, so sedlovou strešnou konštrukciou pokrytou škridlou. RD bol skolaudovaný v roku 1982.

Je vhodný najmä pre veľké rodiny, alebo na podnikanie a bývanie zároveň. Dá sa tiež využiť ako dvojgeneračný dom alebo sídlo firmy prípadne ordinácie lekára.
Dom pozostáva z 3 podlaží (jedno P.P. a 2 N.P.)

1.P.P. tvorí chodba, kotolňa s dielňou, práčovňa a 3 miestnosti využívané ako skladovacie priestory. Zdrojom vykurovania je kotol UK na plyn, zdrojom teplej vody je zásobníkový ohrievač kombinovaný a plynový prietokový ohrievač. Presvetlené je oknami. Zastavaná plocha 1.P.P. je 128,90m2.

1.N.P. je prístupné vonkajšími schodmi do zádveria a z terasy domu. Obsahuje miestnosti: zádverie, hala, predsieň, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa so zásobárňou a tri obytné miestnosti s výstupom na terasu resp. na loggiu. Schodisko z haly vedie na 2. NP. Zastavaná plocha 1.N.P. je 116,55m2.

Na 2.N.P. sa nachádzajú 3 samostatné obytné miestnosti s výstupom na loggie, kúpeľňa, samostatné WC a šatník (pripravený aj na možnosť realizovania druhej kuchyne). Na chodbe sa tiež nachádza sklápacie schodisko vedúce do podkrovia. Zastavaná plocha 2.N.P. je 116,55m2.

Súčasťou domu je aj veľká garáž s montážnou jamou. Časť terasy je podpivničená (sklad).

Okolie rodinného domu je tiché a kľudné. Výhodou je, že pozemok, na ktorom je RD postavený, má prístup z dvoch ulíc, čo umožňuje jeho všestranné využitie (na podnikanie, realizovanie parkovacích plôch pre autá alebo napr. aj na možnú stavbu tinyhousu). Na pozemku sa nachádza narážaná studňa.

V blízkosti sa nachádza kompletná mestská občianska vybavenosť.

Lokalita je ako stvorená pre rodiny, ktoré si chcú užívať pohodlie. A hlavne, ktorí to chcú mať všade blízko. Z RD je neďaleko k diaľničnému privádzaču a len pár minút autom do centra mesta, čo dáva priestor na každodenné návštevy a prechádzky Trenčínom. Pre tých, čo majú radšej prechádzky v prírode, je tu možnosť zájsť k rieke na hrádzu. Žiakov a študentov potešia blízke školy (základná aj stredná) a peších zástavka, ktorá sa nachádza blízko RD. Športovo založené rodiny zas poteší rýchly prístup na mestskú hrádzu, do Zátoky pokoja a mnoho ďalších možností pre športové vyžitie. Blízko je aj zdravotné stredisko. V dosahu sú dve prevádzky LIDL a Nákupné centrum Úspech.

Cena domu je 249.000,-€

Ing. Ladislav Kollár
RADO Reality Group
Tel: +421 903 755 926
E-mail: kollar@radoreality

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 676 m2
Úžitková plocha 282 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát D

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Ing. Ladislav Kollár

zobraziť telefón