logo reality.sme.sk

Apartmán, Liptovský Mikuláš, 45.50 m², Pôvodný stav ID: 2070994

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Demänovská cesta
Úžitková plocha: 45.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.05.2021
45,5 m2
149 000 €

REZERVOVANÉ Apartmán na predaj Demänová - Liptovský Mikuláš

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v podobe kúpy apartmánu na Liptove.
Apartmán sa nachádza v rezorte Via Jasná v Demänovej, ktorá je vstupnou bránou do Demänovskej Doliny.
Relaxujte s rodinou či priateľmi a využite váš voľný čas na aktívny oddych v Nízkych Tatrách. V zimnom období sa núka lyžovačka v najlepšom slovenskom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry, alebo je tu možnosť celoročného využitia najväčšieho slovenského Aquaparku Tatralandia.
Ponúkame vám možnosť kúpi plne zariadeného apartmánu v hlavnom pavilóne komplexu Via Jasná a stým spojenú možnosť využitia všetkých služieb, ktoré komplex ponúka.
Samozrejmosťou je možnosť zahrnúť apartmán do hotelového programu, takže vám apartmán okrem radosti môže ponúknuť aj profit.
Apartmán o celkovej výmere 45,5 m2 je určený max pre 4 osoby (2 osoby na pevnom lôžku a 2 na prístelku). Nachádza sa na druhom poschodí v hlavnom pavilóne, ktorý bol postavený v roku 2011. Apartmán je rozdelený na 2 časti. Obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom, loggiou a väčší kuchynský kútik. Samostatná spálňa, z ktorej je tiež východ na terasu, je vybavená manželskou posteľou, dvoma skriňami a pracovným stolíkom. V kúpeľni je osadený sprchový kút, umývadlo a WC.
Súčasťou apartmánu je aj jedna pivničná kobka o výmere 3,25 m2 nachádzajúca sa v lyžiarni v suteréne apartmánového domu.
Apartmán je na liste vlastníctva vedený ako byt.
Celkové mesačné náklady vrátane správy a energií sú aktuálne cca 135,- €.
V rámci služieb komplexu Via Jasná je majiteľom apartmánov k dispozícii recepcia, reštaurácia, kaviareň, výborné wellness centrum, detský kútik, oddychová miestnosť, 2 pingpongové stoly a 2 biliardové stoly, lyžiareň. Nespornou výhodou lokality, kde sa komplex Via Jasná nachádza je aj fakt, že sa nachádza na hlavnom ťahu smerom do Demänovskej Doliny a priamo pri komplexe je aj autobusová zastávka kde vedie aj linka Skibusu resp. Aquabusu smerom do Aquaparku Tatralandia.
Individuálnu obhliadku apartmánu si môžete dohodnúť telefonicky 0903 308 042, alebo emailom na barborik@residence-real.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 45,5 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

RESIDENCE realitná kancelária

Boris Barborík

zobraziť telefón