logo reality.sme.sk

Pre bytovú výstavbu, Chrastné, 554 m², Pôvodný stav ID: 2070894

Lokalita: Chrastné
Ulica: Neuvedená
Výmera pozemku: 554 m2
Úžitková plocha: 554 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.05.2021
554 m2
65 000 €

RD 12 - Na predaj stavebný pozemok v obci Chrastné

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ing. Rudolf Dohányos, certifikovaný realitný maklér Vám ponúka v mene majiteľa nehnuteľnosti na predaj dva stavebné pozemky v obci Chrastné .

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v menšej obci Chrastné, ktorá bola založená v 1. polovici 14. storočia. Je vzdialená 10,9 km od Košíc, 10 min. cesty autom, neďaleko obce Vajkovce. Za posledné roky sa v obci rozmohla výstavba rodinných domov a vzrástol počet obyvateľov, čo hovorí o veľkom záujme o túto lokalitu.

Pozemky sú v osobnom vlastníctve, takmer rovinaté s menším sklonom v smere na západ. Vstup na pozemky je po asfaltovej príjazdovej ceste, ktorá je v majetku obce a nachádza sa na jej okraji.

Výmera obidvoch pozemkov (každý zvlášť) je: 554 m2, rozmery cca 19x29 m. Vstup na pozemky je zo severu a Vaša budúca terasa bude orientovaná na juh.

Cena je uvedená za jeden pozemok.

Inžinierske siete: obecný vodovod a elektrina, kanalizáciu je možné riešiť žumpou.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa predstavenej nehnuteľnosti, priebeh celého procesu predaja, ako aj obhliadku, Vám s ochotou zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Rudolf Dohányos, tel. č. 0948 784 433, dohanyos@ruvixreal.sk Teším sa na spoluprácu.
Teším sa na spoluprácu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 554 m2

Kontaktné údaje

Ing. Rudolf Dohányos - RuVix real

Ing. Dohányos Rudolf

zobraziť telefón