logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Komoča, 96 m², Novostavba ID: 2070836

Lokalita: Komoča
Ulica: Komoča
Zastavaná plocha: 117 m2
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.05.2021
96 m2
145 000 €

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu - Komoča

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Komoča cca 10 km /8 min./ od Nových Zámkov. Plánované dokončenie stavby bude ukončené 5-6 mesiacov od zahájenia stavby ,podľa dohody s novým stavebníkom.

VÝMERA:

Zastavaná plocha domu je 117 m2, zadná terasa 18 m2, predná vstupná terasa 7 m2. Čistá podlahová plocha 96 m2. Celková rozloha pozemku je 700 m2.

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE DOMU:

4-izbový rodinný dom má praktické dispozičné riešenie, Pozostáva z chodby, kuchyne a komory, obývacej izby, spálne, dvoch detských izieb, kúpeľni a toalety. Z chodby je ďalej voľný prístup do otvoreného priestoru obývačky s prípravou na krb a kuchyne s jedálňou, kde je situované terasové presklenie, ktoré tvorí prechod na terasu. Dom je vhodný pre 4 - 5 člennú rodinu.

CENA DOMU NA KĽÚČ: 145 000 Eur s DPHPOLOHA:

Veľmi dobrá dostupnosť do mesta Nové Zámky. V rámci obce tichá a bezpečná lokalita blízko centra. Komoča ponúka základnú občiansku vybavenosť – nákupné stredisko, obchody s potravinami, kaviareň, športové ihrisko, kultúrny dom, lekár, MŠ. V pešej vzdialenosti sa nachádza autobusová zastávka, pošta, potraviny. V okolitej prírode sú skvelé podmienky k aktívnemu využitiu voľného času. Kamp Oáza na ľavej strane rieky Váhu – na cykloturistiku - 2 cyklotrasy, pre bežcov, vodné športy - splavy, rybolov, voda a piesok sú vhodné na strávenie letných chvíľ pri kúpaní a oddychu. V lete tu fungujú bufety, predajne s ovocím a zeleninou, detské a športové ihriská, je tu možnosť požičiavania športových potrieb. Organizuje sa tu množstvo kultúrnych domácich aj medzinárodných akcií: Gastro festival, hudobné festivaly, Motofest, volejbalové zápasy, Offroad, zrazy karavanistov... . V obci Nesvady vzdialenej 7 km je novovybudované termálne kúpalisko.

Bližšie informácie poskytneme telefonicky a osobne.

Tel.kontakt: 0948 589 808

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 96 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Reality KONTAKT

Ingrid Bavlšíková

zobraziť telefón