logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Dunajská Lužná, 612 m² ID: 2070211

Lokalita: Dunajská Lužná
Ulica: Nové Košariská
Výmera pozemku: 612 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.05.2021
0 m2
105 000 €

Pozemky v lokalite Nové Košariská s trvalým bývaním

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj pozemky v lukratívnej lokalite Nové Košariská – obec Dunajská Lužná v tesnej blízkosti jazera (tretí rad domov od vody).

Pozemky o výmere 606 m2 a 612 m2 predávame spolu so stavebným povolením (stavebné povolenie vydané pre dvojdom, možnosť zmeny na jednodom). Pôdorysné rozmery pre dvojdomy 20 x 5 m a výška po hrebeň 6,266 m od terénu. Jedná sa o rekreačné domy s celoročným bývaním, s možnosťou trvalého pobytu, povolená zastavaná plocha podľa stavebného povolenia je 91 m2 na jednom pozemku, podlažia: prízemie a podkrovie. Na pozemkoch sú elektrické prípojky, zdroj vody plánovaná studňa a odpad septik, oplotenie. Prístupová cesta betónová. V inzeráte máte možnosť si pozrieť polohu pozemkov.

Veľmi obľúbená lokalita je vzdialená od Bratislavy 12 km, obec Dunajská Lužná poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na nový diaľničný obchvat.

V odmene pre RK je zahrnutý kompletný právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie nehnuteľnosti.

Cena jedného pozemku 105.000 €

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 612 m2

Kontaktné údaje

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Renáta Šubínová

zobraziť telefón