logo reality.sme.sk

Iné, Veľký Slavkov, 41.03 m², Novostavba ID: 2069871

Lokalita: Veľký Slavkov
Ulica: turistická
Výmera pozemku: 315 m2
Úžitková plocha: 41.03 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 06.05.2021
41 m2
111 999 €

Posledné!!!Štúdio v apartmánovom dome v uzavretom modernom rezorte v blízkosti V. Tatier

POPIS NEHNUTEĽNOSTI


REal Vision Vám ponúka Štúdio, ktoré sa nachádza v podkroví apartmánového domu v uzavretom rezorte vo Veľkom Slavkove. Štúdio pozostáva z jednej obývacej miestnosti, sociálneho zariadenia a balkóna.


    Obývacia miestnosť disponuje jednou manželskou posteľou, komfortnou rozkladacou pohovkou vhodnou pre dve osoby, LCD televízorom so satelitnými programami, šatníkovou skriňou, konferenčným stolíkom, jedálenským a kuchynským kútom. Kuchyňa je plne vybavená chladničkou, elektrickou varnou doskou, digestorom, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a všetkými potrebnými kuchynskými riadmi (hrnce, panvice, taniere, šálky na kávu / čaj, poháre na vodu a víno, príbor, ...). Jedáleň je vkusne zariadená jedálenským stolom so štyrmi stoličkami. Z obývacej časti štúdia sa vchádza do modernej kúpeľne vybavenej sprchovacím kútom, umývadlom a sociálnym zariadením. Súčasťou štúdia je balkón s posedením o rozlohe 5 m2.


    Kúrenie je zabezpečené štandardnými radiátormi. Kúrenie aj výhrev teplej vody je riadený centrálnou kotolňou. V areáli  je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie.


    Celková obytná plocha Štúdia  je 41,03 m2. Nehnuteľnosť má podiel na pozemku o celkovej výmere 315 m2. Nehnuteľnosti prislúcha jedno parkovacie miesto v areáli. Štúdio je vhodné pre maximálne 4 osoby.


    V areáli je možné bezplatne využívať športoviská, altánky s murovaným grilom, ohniská na opekanie, vonkajší wellness park s bazénom, saunou a kúpacou kaďou. Resort disponuje taktiež minigolfom a viacerými detskými ihriskami.


 Cena je 111.990 Eur vrátane DPH.  


Pre viac info nás kontaktuje na t.č 0908 699 526, Ing. Rothová Slávka

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 315 m2
Úžitková plocha 41 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

REAL VISION

Rothová Slávka Ing.

zobraziť telefón