logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bojnice, 100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2068941

Lokalita: Bojnice
Ulica: Cintorínska
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 670 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.05.2021
100 m2
170 000 €

RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 670m2 s výhľadom na bojnický zámok.

Popis:

Nehnuteľnosť je na pozemku o rozlohe 670m2 a pozostáva z polovice podpivničeného rodinného domu, kde prízemie tvorí vstupná chodba, komora, schody do podkrovia, kúpeľňa, spálňa a priestranná kuchyňa s prepojenou jedálňou a obývačkou. Dom prešiel staršiou čiastočnou rekonštrukciou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice.

Lokalita:

ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok. Lokalita je vhodná tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštauráciíí a kaviarní s kvalitnými službami.

Výhody:

POLOHA, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Výmera pozemku 670 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón