logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Bratislava-Nové Mesto, 40 m², Novostavba ID: 2067968

Lokalita: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Bajkalská
Úžitková plocha: 40 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.05.2021
40 m2
158 000 €

TRI VEŽE -investícia so zárukou, Bajkalská, Nové Mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDAJ:
tichý 1i byt na Bajkalskej v III VEŽIACH s 24/7 recepcia a SBS, 3 výťahy

DISPOZÍCIA:
vstupná chodba, izba spojená s kuch. kútom, kúpeľňa s vaňou a wc.

VYBAVENIE BYTU:
Byt má výmeru 40 m2 nachádza sa na 5. poschodí, na stenách sú stierky, okná sú hliníkové. Podlaha je laminátová, okrem kúpeľne, chodby, v ktorých je keramická dlažba. Podhľady sú sadrokartónové. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi. Orientácia na pokojný východ s výhľadom do zelene.

Byt je momentálne obývaný slušným, platiacim nájomníkom, ktorý má záujem predĺžiť nájomnú zmluvu o ďalší rok, ak to bude v záujme nového vlastníka.

LOKALITA:
III VEŽE majú k dispozícii pre vlastníkov bytov a nájomníkov vlastnú spoločenskú miestnosť, pochôdznu rozľahlú zelenú terasu s cvičebnými strojmi a lavičkami fittnes. V rámci obchodnej promenády III Veže ponúkajú viacero reštaurácií, kaviarní, potraviny, banku, kaderníctvo, solárium, športové centrum a ďalšie prevádzky a služby. Polyfunkčný objekt sa nachádza v širšom centre v lokalite so všetkou občianskou vybavenosťou - v blízkosti sa nachádza materská, základná škola, plaváreň, kúpalisko, nákupné centrum VIVO, CENTRAL, zastávky MHD, čerpacia stanica,...

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 158 000 €

Bližšie informácie kedykoľvek Ing. arch. Lívia Havranová - 0948 201 121

V cene je zahrnutý kompletný právny a hypotekárny servis: príprava zmlúv, návrhov na vklad a preberacieho protokolu, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, LV a snímka z kat. mapy pre banku, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 40 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Realion, s.r.o.

Lívia Havranová

zobraziť telefón