logo reality.sme.sk

Chata, Lazy pod Makytou, 70 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2067962

Lokalita: Lazy pod Makytou
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 509 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.05.2021
70 m2
70 000 €

Drevenica v krásnom prírodnom prostredí Lazov pod Makytou na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Drevenica v krásnom prírodnom prostredí Lazov pod Makytou na predaj. Pozostáva z kuchyne s pôvodnou pecou, 2 samostatných izieb, komory a sprchového kútu. Podkrovie s novou strechou je pripravené na rekonštrukciu ďalšieho obytného priestoru. Vykurovanie do radiátorov a ohrev vody zabezpečuje pec. Nehnuteľnosť je pravidelne udržiavaná, ihneď voľná k užívaniu. Stojí na tichom mieste blízko potoka, ktorý dopĺňa čaro tohto miesta.
Drevenica je súčasťou usadlosti, ktorú tvorí murovaná hospodárska budova s drevenou maštaľou vhodná po rekonštrukcii pre ďalšie bývanie a drevená stodola. Na pozemku o rozlohe 509 m2 stojí altán s posedením. Ideálne miesto na trávenie voľných chvíľ, relax a oddych od mesta alebo bývanie v pokojnom prostredí s možnosťou menšieho hospodárstva.
Obec Lazy pod Makytou je jedna z najvyhľadávanejších oblastí na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a v zime na lyžovanie. 7 km od nehnuteľnosti je možnosť využívať wellness hotela Podjavorník a lyžiarske stredisko SKI Čertov, kde je 5 vlekov, 7 zjazdoviek. Ďalšie 3 km smerom k českým hraniciam sa nachádza lyžiarske stredisko Kohútka, kde je 7 vlekov a 10 zjazdoviek. Ďalšie možnosti na relax a oddych sú bazén v hoteli Čertov a František - 500m a tiež letné prírodné kúpalisko Karolínka do 20 km od nehnuteľnosti.
Oblasť sa nachádza 25 km od okresného mesta Púchov s výjazdom na diaľnicu, do Bratislavy 166 km, do Žiliny 55 km.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 509 m2
Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Daniela Vladimirova

zobraziť telefón