logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Rovinka, 107 m², Novostavba ID: 2067955

Lokalita: Rovinka
Ulica: Orgovánová
Zastavaná plocha: 66 m2
Výmera pozemku: 219 m2
Úžitková plocha: 107 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.05.2021
107 m2
249 000 €

Predáme moderne zariadený 4-izbový byt so záhradou v rodinnom dome v Rovinke

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj moderne zariadený 4-izbový byt so záhradou v rodinnom dome, ktorý bol postavený našou firmou v roku 2015 (dom bol skolaudovaný v decembri 2015 a obývaný je od mája 2016).

Rodinný dom sa nachádza na tichej, pokojnej a kompletne zastavanej ulici, takže Vás nebude rušiť výstavba domov na okolitých pozemkoch. Rodinný dom sa nachádza v blízkej dostupnosti (či už autom alebo pešo) všetkých pre život potrebných služieb a obchodov, ako napríklad: potraviny, drogéria, lekáreň, cukráreň/kaviareň, benzinová pumpa, obchody so spotrebným tovarom, reštaurácie/take away občerstvenie, služby rôzneho druhu (kaderníctvo a podobne), detské ihrisko, škôlka, atď.
Výhodou lokality je aj pešia dostupnosť jazera Nové Košariská, kde sa nachádza novootvorená verejná pláž s možnosťou kúpania a zároveň je to na skok aj na dunajskú hrádzu na bicykel, kolieskové korčule alebo prechádzku.

Tento rodinný dom bol postavený z klasických materiálov ako betón a tehla. Obvodové steny sú postavené z tehly Porotherm od Wienerberger o hrúbke 30 cm, vnútorné priečky sú z tehly Porotherm od Wienerberger o hrúbke 11,5 cm. Medzi bytmi je akustická tehla Porotherm od Wienerberger o hrúbke 30 cm, ktorá bola riadne osadená do malty v celej výške steny, takže byty sa návzájom nerušia hlukom. Okenné výplne sú plastové 6 komorové okná s trojsklom (profil zn. Gealan) ,na ktorých je zrkadlová úprava z vonkajšej strany. Dom je zateplený fasádnym polystyrénom o hrúbke 12 cm. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením (vykurovacie káble zn. Devi) so samostatnou reguláciou teploty (termostatom) v každej miestnosti. Ohrev TÚV je zabezpečený elektrickým bojlerom zn. Ariston Velis 100 s obehovým čerpadlom. Do exteriéru domu (na záhradu) sú vyvedené káble na osvetlenie (osadené 2x ext. svetlo), 2x ext. zásuvka a prívodný kábel na záhradné osvetlenie + na fasáde domu je vyvedený záhradný nezamŕzny ventil vody na polievanie záhrady.

Veľkou výhodou tohto rodinného domu a benefitom do budúcnosti je železobetónová doska (strecha) nad 2.NP, ktorá je zateplená strešným polystyrénom a izolovaná s kvalitnou strešnou fóliou (zasypaná štrkom), takže budúci majiteľ sa nemusí báť problémov so strechou (zatekanie, vŕzganie drevených trámov, plesne resp. v najhorošom prípade nenávratné poškodenie strechy v prípade použitia nekvalitných drevených materiálov).

V byte bola navrhnutá veľkorysá úžitková plocha o celkovej výmere 106,887 m2:
1. NP – Chodba (číslo miestnosti A1.01) o výmere 6,7 m2
1. NP – Kúpeľňa s WC (číslo miestnosti A1.02) o výmere 3,335 m2
1. NP – Schodisko (číslo miestnosti A1.03) o výmere 3,483 m2
1. NP – Jedáleň (číslo miestnosti A1.04) o výmere 14,63 m2
1. NP – Kuchyňa + obývacia miestnosť (číslo miestnosti A1.05) o výmere 25,74 m2
2. NP – Chodba + schodisko (číslo miestnosti A2.01) o výmere 5,95 m2
2. NP – Šatník (číslo miestnosti A2.02) o výmere 2,296 m2
2. NP – Kúpeľňa + WC (číslo miestnosti A2.03) o výmere 8,941 m2
2. NP – Izba (číslo miestnosti A2.04) o výmere 11,108 m2
2. NP – Spálňa (číslo miestnosti A2.05) o výmere 13,503 m2
2. NP – Izba (číslo miestnosti A2.06) o výmere 11,201 m2
+ zo spálňe je východ na balkón (číslo miestnosti A2.07) o výmere 4 m2

Súčasťou tohto bytu v rodinnom dome je aj záhrada o celkovej výmere 104 m2, na ktorej sa nachádza:
- riadne vybetónová terasa (do nezamŕznej hĺbky) o výmere 20 m2, na ktorej je položená exteriérová mrazuvzdorná dlažba
- položený trávnikový koberec so sieťou proti krtkom + vysadené ihličnaté stromy
- drevený záhradný domček o veľkosti 2m x 2m
- prístup na záhradu je zabezpečený cez bráničku priamo od parkovacích miest patriacich k bytu, takže netreba všetky veci nosiť cez interiér bytu

Súčasťou vybavenia bytu sú aj dve súkromné parkovacie miesta priamo pred vchodom do domu resp. na záhradu. Do domu je zavedená káblová TV a internet a vrámci bytu sú spravené káblové rozvody na TV a internet, čiže je možné mať TV resp. internet na kábel v každej miestnosti (aj na 2.NP).

Byt sa predáva kompletne zariadený vo vyššom štandarde, ktorý obsahuje:
- talianskú dlažbu na podlahe v celom byte v drevodekore (okrem kúpeľní)
- drevené schodnice na mieru z masívu na schodoch
- interiérové dvere so zárubňami zn. Cag
- 4x vstavanú skriňu na mieru (2x v chodbe na 1. NP, 1x v spálni a 1x v izbe na 2.NP)
- luxusnú kuchyňu na mieru zn. Dan Küchen so vstavanými spotrebičmi zn. Electrolux (kombinovaná chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlná rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu + zabudovaný digestor zn. Elica)
- kompletne zariadenú kúpeľňu na 1.NP: dlažba na podlahe, obklady do výšky zárubní dotvorené mozaikou, WC zn. Kolo s podomietkovým splachovacím systémom zn. Geberit, umývadlo so skrinkou zn. Kolo + umyvadlová batéria zn. Hansgrohe, rohový sprchový kút s vaničkou zn. Kolo + sprchová batéria a sprchová sada zn. Hansgrohe
- kompletne zariadenú kúpeľňu na 2.NP: dlažba na podlahe, obklady do výšky zárubní dotvorené mozaikou, WC zn. Kolo s podomietkovým splachovacím systémom zn. Geberit, 2x umývadlo so skrinkou zn. Kolo + 2x umyvadlová batéria zn. Hansgrohe, rohový sprchový kút s vaničkou zn. Kolo + sprchová batéria a sprchová sada zn. Hansgrohe, veľká rohová vaňa s vaňovou batériou a ručnou sprchou zn. Hansgrohe, vysoká kúpeľnová skrinka
- v byte je nainštalovaná 3,5 kW klimatizácia zn. Daikin, ktorá bez problémov vychladí celý byt (dá sa s ňou aj kúriť)

Mesačné náklady na byt sú: 130 EUR elektrina (aj s kúrením), 30 EUR voda (aj s polievaní záhrady), 35 EUR TV/internet + raz ročne poplatok za odvoz komunálneho odpadu (podľa veľkosti nádoby od cca 70 EUR do 120 EUR)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Počet balkónov 1
Výmera pozemku 219 m2
Úžitková plocha 107 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

CLIPPER SK, s.r.o.

CLIPPER SK, s.r.o.

zobraziť telefón