logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Seňa, 1 m², Pôvodný stav ID: 2067704

Lokalita: Seňa
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 753 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.05.2021
1 m2
175 000 €

Rodinný dom v obci Seňa - tichá ulica - veľmi dobrý stav

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj poschodový rodinný dom, kolaudovaný v roku 1980 v tichej ulici obce Seňa, neďaleko Košíc. Dom je v pôvodnom stave, postavený na pozemku o výmere 753m2, orientovaný na východ / západ / juh. 

Dom je postavený z tehly + kváder, napojený na obecný vodovod aj na studňu, vykurovanie je plynové, dom je napojený aj na obecnú kanalizáciu (momentálne kanalizácia ešte nie je skolaudovaná), žumpa. Mesačné náklady momentálne sú 50,-€ na plyn a 50,-€ elektrinu. 

Dom je bez tiarch a už sa v ňom nebýva. Na pozemku sa nachádza aj garáž (nie je evidovaný na LV). Dom je ideálny na rekonštrukciu a vhodný aj ako dvojgeneračné bývanie, pričom schodisko je samostatné a tým sa vytvoria 2 bytové jednotky z čoho prízemie aj poschodie sú rovnaké pôdorysom. Rozloženie je: vstupná hala (obývačka), kuchyňa, 3x izba, špajza, kúpeľňa. Na prízemí je kúpeľňa zrekonštruovaná. 

Všetky fotky ako aj pôdorys nájdete na našej stránke. 

Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Plocha pozemku: 753 m2, Počet podlaží: 2, Počet izieb: 8, Kúpeľňa: áno, Energetický certifikát: nie, Garáž: áno, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: žumpa, Plyn: áno, Materiál: tehla, Zateplený objekt: nie, Vykurovanie: vlastné - plyn

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 753 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

RICCI,s.r.o., Realitná kancelária

Adriána Radzieta

zobraziť telefón