logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 66 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2055950

Lokalita: Trenčín
Ulica: x
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 23.04.2021
66 m2
380 € mesačne

Na PRENÁJOM 3+kk byt v rodinnom dome so záhradou v Trenčíne, 380 €/mes.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom 3+kk byt v rodinnom dome so záhradou a parkovaním - samostatne stojaci rodinný dom  v Trenčíne.  Dom tvoria  dve nadzemné podlažia (2 bytové jednotky, majú spoločný vchod), pričom na prenájom je horné podkrovné podlažie. K dispozícii od 05/2021. Byt  je rekonštruovaný.  Byt tvorí veľká obývačka s kuchynským kútom, 2 izby, chodba, kúpeľňa s WC. Byt je zariadený nábytkom a spotrebičmi (chladnička, sporák). S bytom možno užívať aj veľkú záhradu pri dome. Pri dome vo dvore je vlastné  parkovacie miesto k bytu. Možnosť parkovania aj na ulici. K dispozícii sú všetky  IS. Kúrenie a ohrev teplej vody – nový kotol, radiátory. Nachádza sa vo veľmi pokojnej lokalite.


Bývanie je vhodné pre 2 dosp. osoby, pre rodinu s malým dieťaťom nie je vhodné, nakoľko je to na poschodí a nie je miesto na odkladanie kočíka.


Cena za prenájom bytu je 380,- EUR/mes.  vrátane energii (dohoda možná, podľa počtu nájomníkov).


Provízia sprostredkovateľa vo výške 350,- EUR bude hradená záujemcom o prenájom na základe osobitnej zmluvy o sprostredkovaní. Viac informácii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 66 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Komerčné Reality, s.r.o.

Mgr. Ľubomír Gubov

zobraziť telefón