logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Štiavnica, 81 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2055141

Lokalita: Banská Štiavnica
Ulica: Dolná
Pivničná plocha: 1.50 m2
Podlahová plocha: 81 m2
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
81 m2
101 900 €

Predáme priestranný 3,5i byt s loggiou a balkónom v Banskej Štiavnici, ul. Dolná (Križovatka), 81m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Viac podrobností poskytne Mgr Attila Mészáros, 0905428163, attila@realitor.sk. Predáme priestranný 3,5 izbový byt s výmerou až 81 m2 v obľúbenej lokalite Križovatka na ulici Dolná v meste Banská Štiavnica. Ak túžite po kvalitnom bývaní pre svoju rodinu v širšom centre Banskej Štiavnice, tak táto nehnuteľnosť je pre vás ideálna. Zvažujete investíciu do nehnuteľnosti v historickom meste? Tento kvalitný byt s loggiou aj balkónom je s ohľadom na svoju dispozíciu a umiestnenie aj ideálnou investičnou príležitosťou.

DISPOZÍCIA BYTU
Byt ponúka tri štandardné izby a jednu menšiu izbu využívanú ako šatník, sklad, detská izba či pracovňa. V tejto izbe nájdete východ na loggiu. Z ďalšej izby je dostupný balkón. Dve izby a menšia izba sú orientované západným smerom (do ulice), obývacia izba spolu s kuchyňou sú orientované na opačnú stranu. Obývacia izba je priechodná (z kuchyne a chodby) ale jednoduchou úpravou z nej vytvoríte nepriechodnú izbu, čo oceníte pri komerčnom využití nehnuteľnosti. Všetky miestnosti tak budú dostupné z chodby. To je veľmi vyhľadávaná a praktická dispozícia. Pre lepší prehľad a orientáciu si dovoľujeme upriamiť vašu pozornosť na priložený pôdorys a praktickú virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti.

VYBAVENIE
Panelový bytový dom disponuje výťahom. Byt sa ale nachádza len na druhom poschodí (2/4) a je tak pohodlne dostupný pre deti aj starších ľudí. V byte je k dispozícii aj zemný plyn (sporák) a kompletné vybavenie obvyklými elektrospotrebičmi. Pre vaše pohodlie je v rekonštruovanej kúpeľni osadená vaňa. Bytový dom bol zateplený v roku 2018. Teplo a teplá voda sa dodávajú centrálne. Mesačné náklady spojené s užívaním bytu sú cca 140eur/2 os (v závislosti od počtu užívateľov). K bytu prináleží aj pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu.

OKOLIE DOMU
Parkovanie je verejné v okolí bytového domu (pre komerčné využitie je k dispozícii nové parkovisko neďaleko bytu využívané návštevníkmi centra mesta). V blízkosti bytu sú školy (materská, základné, stredné), rôzne obchody (Billa, Lidl, Jednota), reštaurácie, pizzerie a kaviarne.

NÁŠ NÁZOR
Hodnota tejto nehnuteľnosti je podčiarknutá jej rôznorodým možným využitím a veľmi dobrým umiestnením. Budúci vlastníci bytu ocenia pešiu dostupnosť do historického centra mesta Banská Štiavnica ale aj plnohodnotnú občiansku vybavenosť lokality. Niet divu, že byty v týchto bytových domoch si dlhodobo udržiavajú svoju popularitu medzi obyvateľmi mesta.

LOKALITA
Okresné mesto Banská Štiavnica je jedno z turisticky najobľúbenejších miest Slovenska. Banícka história mesta, okolitá prírodná scenéria a malebnosť mesta plného romantických uličiek a historických budov priťahuje každoročne tisíce návštevníkov. Letné osvieženie v nespočetnom množstve vodných plôch tzv. tajchov a pohorie Štiavnických vrchov prinášajú možnosti celoročného športového vyžitia.

OBHLIADKY A KONTAKT
Byt je voľný, pripravený na predaj. Nákup je možné financovať aj z prostriedkov hypotekárneho úveru. Pre obhliadky alebo dalšie informácie volajte tel. 0905 428 163. Náš maklér Mgr Attila Mészáros vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Počet balkónov 1
Úžitková plocha 81 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Realitor s. r. o.

Mgr Attila Mészáros

zobraziť telefón