logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Sever, 400 m², Novostavba ID: 2055099

Lokalita: Košice-Sever
Ulica: Priemyselná
Úžitková plocha: 400 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 22.04.2021
400 m2
1 € mesačne

NA PRENÁJOM OBCHODNÉ/KANCELÁRSKE/FIREMNÉ PRIESTORY, PARKOVANIE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na prenájom viacúčelová budova vo výbornom technickom a estetickom stave, výborná viditeľnosť na frekventovanom ťahu, s dobrým prístupom a vlastným parkovaním !!! Pozostáva z dvoch podlaží:
Prízemie: výmera približne 200m2, obchodný/kancelársky/firemný priestor so sociálnym zázemím, s veľkými oknami/výkladom a priamym vstupom z ulice. Priestory môžu slúžiť na akýkoľvek komerčný účel. Prízemie je prepojené s priestorom na 1.poschodí s výmerou približne tiež 200m2. Priestory na prízemí majú svoje vlastné sociálne zázemie. Prízemie a 1.poschodie môže byť prenajaté osobitne alebo spoločne. Cena za prenájom prízemia: 9€/m2/mesiac + DPH + energie.
1.poschodie: výmera približne 200m, prepojené s prízemným priestorom, ale môže byť prenajaté aj osobitne/nezávisle od prízemie. Priestory vhodné pre obchodné/kancelárske/firemné účely, prípadne sídlo firmy alebo iné potreby. Priestory na 1.poschodí majú zriadené svoje vlastné sociálne zázemie. Cena prenájmu za 1.poschodie je 5€/m2/mesiac + DPH + energie.
Celá budova je vo veľmi dobrom technickom stave, ideálna pre komerčné využitie, vlastné parkovanie pred a vedľa budovy.
V prípade záujmu klienta je možné prenajať susediacu priemyselnú halu nasledovne:
Ponúkame na prenájom kvalitné skladové/výrobné priestory v priemyselnom areály Košice Sever, Priemyselná ulica v celkovej výmere spolu cca 750m2, väčšia hala približne 500m2, menšia hala so zázemím cca 250m2, nad menšou halou sa nachádza podesta, kde sa nachádza dodatočný úložný priestor.
Hala bola rekonštruovaná, je v dobrom technickom stave, zateplená systémom sandwich, podlaha je pancierová/bezpečnostná. Výška podlaha/strop cca 7,5m.
Vstupné priestory riešené dvoma bránami, jedna s výmerou cca 4mx3,5m, druhá brána je menšia, kancelárske priestory a zázemie pre zamestnancov (šatňa,sociálne zariadenia, sprchy, technická miestnosť-kotol). Vykurovanie možné tuhým palivom /peletami/, prípadne časť haly radiátormi, v hale zavedený plyn, elektrika, voda, kanál. Cena nájmu 55€/m2/rok+DPH+energie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 400 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

En-real, s.r.o.

igor hojsak

zobraziť telefón