logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Smolenice, 450 m² ID: 2054618

Lokalita: Smolenice
Ulica: Smolenice
Výmera pozemku: 450 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

FOX - stavebný pozemok * Smolenice * výmera pozemku 450 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 450 m2, ktorý sa nachádza v novovybudovanej lokalite v obci Smolenice.
Šírka pozemku je 18m. Je vhodný na postavenie rodinného domu, alebo ako investičná príležitosť.
V lokalite je povolené aj prevádzkovanie malých obchodných a obslužných prevádzok, vhodné aj pre živnostníkov ( kaderníctvo, pedikúra, manikúra, kvetinárstvo .... ).
Všetky siete ( elektrika, voda, plyn, kanalizácia, TV + internet ) vrátane komunikácií sú vo výstavbe. Plánovaná kolaudácia inžinierskych sietí a komunikácií je jeseň 2021.
V okolí sa už neplánuje žiadna výstavba, takže táto lokalita aj do budúcna ponúka veľmi príjemné prostredie bez škodlivých vplyvov.

Obec Smolenice disponuje s kompletnou občianskou vybavenosťou - MŠ, ZŠ, potraviny, pošta, banka, bankomat, zdravotnícke stredisko, lekáreň, reštaurácie, autobusová zastávka a iné.
Nachádza v krásnom prostredí Malých Karpát, kde je veľa možností na turistiku, cykloturistiku či prechádzky. Priamo v obci nájdeme Smolenický zámok, v tesnej blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť Jahodník so známou jaskyňou Driny.


• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 450 m2

Kontaktné údaje

FOX reality, s.r.o.

Regina Kopčová

zobraziť telefón