logo reality.sme.sk

Rodinná vila, 300 m², Novostavba ID: 2054482

Ulica: Omiš
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
300 m2
Cena na vyžiadanie

SLNEČNÁ 5 IZB. VILA TOPAZ, CHORVÁTSKO – OMIŠ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Slovakia Sotheby’s Int. Realty v spolupráci s chorvátskou pobočkou ponúka na predaj atraktívnu vilu Topaz.

Moderná novostavba sa nachádza v malej dedinke v regióne Dalmácia, len 15 km vzdialenej od mesta Split, ktoré je zapísané na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Očarujúca vila je ideálnym dovolenkovým útočiskom pre náročných klientov preferujúcich maximálny komfort a nezabudnuteľný výhľad na more.

Vila s výmerou 300 m2 pozostáva zo suterénu, prízemia a prvého poschodia. Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia časť, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom, komora, toaleta, spálňa s kúpeľňou, sauna a práčovňa. Horné podlažie disponuje dvomi spálňami, hlavnou spálňou s privátnou kúpeľňou, balkónom, šatníkom a galériou.

Vila Topaz ponúka nádherné vonkajšie priestory s niekoľkými chill-out zónami, bazén s výmerou 40 m2, vírivku a priestrannú terasu s výhľadom na Jadranské more a blízke ostrovy. Hosťom je k dispozícii garáž.

Elegantná vila je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať malebné pláže na okolí alebo spoznať obľúbené turistické mestá ako Split, Trogir a Omiš. Vďaka modernému dizajnu, veľkorysému interiéru, nadštandardnému prevedeniu a atraktívnej lokalite je vila Topaz vhodná nielen na súkromné účely, ale aj ako investičná príležitosť s vysokým potenciálom či komerčné využitie.

• 300 m2, 5 izieb
• moderný dizajn
• bazén
• chill-out zóny
• panoramatický výhľad na more
• investičný potenciál

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 300 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

Slovakia Sotheby's Int. Realty

Zuzana Stasíková

zobraziť telefón