logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Nitra, 67 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2054022

Lokalita: Nitra
Ulica: Jarmočná
Úžitková plocha: 67 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
67 m2
98 000 €

2 izbový byt v Nitre na Kalvárii, Jarmočná ulica

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Nitre časť Kalvária. Bytový dom s novou fasádou a novou strechou sa nachádza v tichom prostredí, obklopený zeleňou. Byt je priestranný,slnečný s balkónom o celkovej výmere 67 m2. Nachádza sa na 3. podlaží s možnosťou odkúpenia povale, čím sa vytvorí priestor na realizáciu mezonetového bytu. Byt má vlastný ohrev vody a vlastné kúrenie. Sú v ňom menené plastové okná a elektrické rozvody. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky a maľovka..Vybavenie kúpeľne: vaňa s toaletou. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu. K bytu prislúchajú dve pivnice, z toho jedna je latková a jedna murovaná. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 98 000 €

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 67 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Tatiana Bencová

zobraziť telefón