logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Pęzino, 760 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2054020

Lokalita: Pęzino
Ulica: Myslenická
Zastavaná plocha: 420 m2
Výmera pozemku: 1200 m2
Úžitková plocha: 760 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
760 m2
1 €

Polyfunkčná budova s dvoma bytmi, momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

15-ročná polyfunkčná budova, ktorá sa nachádza v priemyselnej zóne na Myslenickej ulici v Pezinku (oproti Tescu) má úžitkovú plochu 760 m2.
Budova je vhodná na podnikanie s možnosťou bývania, má dve podlažia a je čiastočne podpivničená. Výmera pivnice 100 m2. Je tu možnosť nadstavby tretieho podlažia. Pozemok má veľkosť 1200 m2, zastavaná plocha prízemia je 420m2 a poschodia 240 m2. Pôvodne bola budova hasičská zbrojnica, neskôr prerobená na výrobu cukroviniek.

Dispozícia
Na prízemí (svetlá výška 3,56 m ) sa nachádza hala, dve kancelárie, 2 x sklad, šatne so sprchami, kotolňa, príslušenstvo. Na poschodí (svetlá výška je 2.65 m ) sú dva 3izbové byty, každý o výmere 120m2 s balkónom. Budova má ústredné plynové kúrenie, ktoré sa dá nadstaviť podľa potreby. Všetky IS sú na pozemku. Odborný posudok na budovu je v hodnote vyše 650 t Eur. Na kúpu je možné čerpať úver. Odhadová výška investície je cca 300 t. Momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia. Cena dohodou

Parkovanie:
Na pozemku je možnosť parkovania pre cca 10 áut.

Lokalita
Pezinok leží 18 km severovýchodne od hlavného mesta Bratislavy. Rozkladá sa na dvoch katastrálnych územiach Grinava a Pezinok na ploche 7276 ha na úpätí Malých Karpát, vo výške 156 m n. m. Je okresným mestom, súčasťou Bratislavského kraja. Susedí s okresmi Senec, Bratislava, Malacky a Trnava.
Pezinok je staré vinohradnícke mesto chránené oblými svahmi Malých Karpát. Na pôde mesta sa pravidelne uskutočňujú významné podujatia; mnohé z nich majú i medzinárodný význam. Či už je to Vinobranie, Keramické trhy, Dni otvorených pivníc, Pezinský permoník, kultúrne festivaly, motoristické a športové súťaže (Pezinský strapec - v tanci, Malokarpatský strapec - v parkúre).

pošta – 260 m

Shopping Mall – 300 m

Kaufland – 350 m

Obchodná akadémia – 220 m

Môj názor:
Najväčším plusom uvedenej nehnuteľnosti je celková predajná cena, nakoľko znalecký posudok bol stanovený vo vyššej hodnote. Taktiež veľkosť úžitkovej plochy budovy s možnosťou dokúpenia ďalšieho pozemku. Plus vidím aj v možnosti kompletnej rekonštrukcie podľa predstáv klienta s možnosťou prístavby či nadstavby. Výhodou je možnosť zabezpečenia celkovej rekonštrukcie v réžii realitnej kancelárie. Z pohľadu pomeru ceny/lokality/stavu nehnuteľnosti hodnotím túto nehnuteľnosť ako plusovú investičnú príležitosť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 760 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RK Mária Barteková

Mgr. Mária Barteková

zobraziť telefón