logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Limbach, 466 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2054017

Lokalita: Limbach
Ulica: Limbová
Zastavaná plocha: 140 m2
Pivničná plocha: 20 m2
Výmera pozemku: 1002 m2
offer_detail_characteristics.areas.storeArea: 15 m2
Úžitková plocha: 466 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.04.2021
466 m2
1 €

Rodinný villa s bazénom, saunou, altánkom, jazierkom, fontánkou, garáž, krb, kompletná rekonštrukcia

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

6 izbová Rodinná Vila s bazénom, saunou, krbom, zimnou záhradou, terasou, altánkom a fontánou je situovaná v obci Limbach, vzdialená 13 km od mesta Bratislava. Je to trojpodlažný rodinný dom realizovaný v roku 2000 so samostatnou garážou a pozemkom s rozlohou cca 1000 m2. Momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia. Znalecký posudok v hodnote 600000 eur, cena dohodou.

Dispozícia
Na prízemí je situovaný vchod s foyerom a schodiskom na prvé poschodie. Vedľa foyeru je pracovňa s knižnicou. Z foyeru sa vchádza do obývacej izby, ktorej súčasťou je krb a zimná záhrada. Z obývacej izby sa vychádza na priestrannú terasu ústiacu do záhrady exteriérovým schodiskom. Vedľa obývacej izby je priestranná kuchyňa s jedálňou a špajzou. Z kuchyne do foyeru je situovaná spojovacia chodba, ktorej súčasťou je WC a schodisko vedúce do spodného podlažia. Plocha prízemia je 102 m2
Na prvom poschodí je kúpeľňa s WC a štyrmi spálňami. Z troch spální sa vychádza na balkóny. Plocha poschodia je 124 m2.
V spodnom podlaží z ktorého je východ do záhrady sa nachádza bazén, sauna s WC a sprchou, fitnes, kotolňa, sklad, šatník, práčovňa. Súčasťou celého priestoru je krb. Plocha spodného podlažia je 140 m2.
Pri vjazde z ulice do domu je samostatná garáž. Plocha garáže 22 m2. Okolo domu je udržiavaná záhrada so zavlažovacím systémom s altánkom a fontánou.
Podľa listu vlastníctva je zastavaná plocha a nádvoria 208 m2 a trvalé trávne plochy – zeleň 794 m2.

Parkovanie:
Samostatná murovaná garáž s diaľkovým ovládaním, plus parking pre 2 autá pred garážou v rámci oploteného pozemku.

Lokalita:
Limbach. Prvé zachované písomné zmienky o dedine pochádzajú z roku 1390. Jeden z pôvodných názvov dediny je Lindenbach – Lipovy potok pomenovaný podľa potoka, ktorý pretekal z Karpát stredom dediny). Druhý názov bol Limpach pri Pezinku pomenovany podľa stromu Limba ktorý je v starom znaku Limbachu (pravdepodobne prinesený drevorubačmi a uhliarmi). Ďalšie historické názvy sú Limpach alebo Límpoch. Limbach je typická vinohradnícka obec, ležiaca na úpätí Malých Karpát, v ktorej je zachovalá pôvodná architektúra. V okolí obce boli postavené rekreačné strediská s množstvom chát a značenými turistickými chodníkmi. Limbach je známy hlavne vínom „Limbašský silván“.

Pálffyho Kaštieľ – 350 m

Vinotéka - 500 m

Terno – 600 m

Materská škola – 600 m

Môj názor:
Najväčším plusom ponúkanej nehnuteľnosti je kompletná rekonštrukcia, bez nutnosti investície. Vila sa predáva kompletne zariadená, stačí si priniesť osobné veci a môžete bývať. Celková orientácia nehnuteľnosti (všetky svetové strany) plus umiestnenie Vily v rámci pozemku je ideálne, nakoľko umiestnenie poskytuje nerušený výhľad na okolité Malokarpatské kopce a zároveň mierne svahovitý terén zabezpečuje rozhľad na celú obec. Mňa osobne najviac zaujal wellness priestor s bazénom. To čo budúci majiteľ určite ocení je neskutočné ticho a okolité prostredie ideálne ako balzam pre dušu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 6
Počet balkónov 4
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 002 m2
Úžitková plocha 466 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RK Mária Barteková

Mgr. Mária Barteková

zobraziť telefón