logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Plavecký Mikuláš, 155 m², Novostavba ID: 2053245

Lokalita: Plavecký Mikuláš
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 193 m2
Výmera pozemku: 710 m2
Úžitková plocha: 155 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.04.2021
155 m2
161 000 €

Priestranná 7 izbová vila v Plaveckom Mikuláši

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj priestrannú 7-izbovú vilu v dedine Plavecký Mikuláš. Zastavaná plocha je 199 m², celková rozloha je 909 m², rozloha pozemku je 710 m² a úžitková plocha je 232 m².
Predáva sa v nedokončenom stave, ako holodom. Je postavená z tehly, zateplená, sú osadené plastové okná a plastové vstupné dvere. Strecha je šikmá s betónovou škridlou.
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, dve izby, kúpeľňa, samostatné WC, slnečná obývacia izba s kuchyňou a krbom. Zo vstupnej chodby vedie betónové schodisko na poschodie, kde sú dve priestranné izby, ktoré je možné predeliť priečkou, čím vzniknú 4 obytné miestnosti. Z každej je výstup na lodžiu. Lodžie sú orientované na severnú i južnú stranu. Oproti schodisku sa nachádza priestranná kúpeľňa.
V dome je nainštalovaná elektroinštalácia, vypínače a zásuvky. Rozvody vody a odpadov nie sú dokončené. K nehnuteľnosti sa predáva aj kompletná dokumentácia k stavbe, spotrebiče (zabalené), schody na povalu, vnútorné dvere so zárubňami a kuchyňa na mieru v hodnote 20 000€.
Na pozemok je privedený miestny vodovod. Miestna kanalizácia je v stave dokončenia zo strany obce.
V obci sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko, odvoz separovaného odpadu, hasičský zbor, COOP Jednota, reštaurácie, pošta, farský úrad. Krásne prostredie okolo obce umožňuje turistické túry po okolitých kopcoch, ide o výbornú hubársku oblasť.
Vzdialenosť obce od okresného mesta Malacky je 28 km a od BA je 50 km.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 710 m2
Úžitková plocha 155 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

zobraziť telefón