logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Zvolen, 2322 m², Pôvodný stav ID: 2052869

Lokalita: Zvolen
Ulica: J. Jesenského
Úžitková plocha: 2322 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.04.2021
2 322 m2
790 000 €

Polyfunkčný objekt Zvolen – kancelárie, sklady, garáže

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vo Zvolene na ulici J. Jesenského, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zastavaná plocha objektu je 4926 m2 a úžitková plocha 2322 m2.

Polyfunkčný objekt pozostáva z administratívnej budovy (kancelárie) , skladovej plochy, skladov, garáži a parkoviska čo predstavuje pre budúceho majiteľa výbornú investičnú príležitosť. Objekt je kompletne oplotený.

Areál je vhodný pre vykonávanie podnikateľskej činnosti a taktiež na budúci prenájom nakoľko sa objekt nachádza v priemyselnej zóne Zvolena, s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Na uvedený polyfunkčný objekt je k dispozícii aj znalecký posudok z roku 2015 na sumu 980 000 EUR, takže na oveľa vyššiu sumu ako je momentálna predajná cena.

Budova je obsadená nájomníkmi, ktorý majú záujem pokračovať v nájme aj naďalej. Taktiež sa tu nachádzajú aj neobsadené priestory, ktoré je možné prenajímať. Viac informácii ohľadom tržieb z nájmu a nákladov Vám poskytneme osobne. Návratnosť investície pri momentálnom obsadení objektu je odhadovaná približne na 10 rokov.

POLYFUNKČNÝ OBJEKT pozostáva z :

- Dvojpodlažnej administratívnej budovy ktorú tvorí 25 kancelárii, zasadačka, kuchynka a rôzne skladové priestory. Prebehla tu kompletná rekonštrukcia. Budova je zateplená, má nové plastové okná a taktiež interiér je kompletne zrekonštruovaný. Sociálne zariadenia sa nachádzajú na chodbe. Kúrenie v uvedenom objekte je centrálne. Na pozemku sa nachádza samozrejme vodovod, plyn a kanalizácia. Spolu cca. 2300m2

- Skladovej plochy

- Oceľového skladu cca. 400m2

- Parkovisko / asfaltová plocha


CENA ZAHŔŇA PROVÍZIU a KOMPLETNÝ PROFESIONÁLNY PRÁVNY SERVIS vrátane poplatkov.

Viac informácií a možnosť dohodnutia obliadky na reality@beevam.sk prípadne na +421 902 898 866.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 2 322 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

BEEVAM, s.r.o.

Martin Moncoľ

zobraziť telefón