logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Slovenský Grob, 48 m², Novostavba ID: 2052732

Lokalita: Slovenský Grob
Ulica: *
Pivničná plocha: 8 m2
Celková plocha: 48 m2
Úžitková plocha: 48 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.04.2021
48 m2
118 000 €

ARTHUR - BYT S ENERGIOU - PONÚKAME VIRTUÁLNU PREHLIADKU - Byt v Slovenskom Grobe

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ODPORÚČAME POZRIEŤ SI NAŠU VIRTUÁLNU PREHLIADKU A REÁLNE SA OCITNETE PRIAMO V PONÚKANOM BYTE, PREJDETE SI JEDNOTLIVÉ IZBY A PRECÍTITE ATMOSFÉRU TOHTO PRÍJEMNÉHO BYTU.


Je naším cieľom a záleží nám na Vašom zdraví. V pokoji a pohodlí domova si pozriete tento veľmi príjemný a dispozične zaujímavo riešený byt vo vyhľadávanej lokalite. Následne nám zavoláte a dohodneme osobné stretnutie, alebo zodpovieme Vaše otázky. Sme tu pre Vás!


Každá nehnuteľnosť má svoju energiu, má svoj príbeh. Príbeh tohto krásneho a slnečného bytu som nazvala jedným slovom: „LÁSKA“. Od prvého momentu pocítite tú pozitívnu energiu, pokoj, pohodu a byt Vám vyčarí úsmev na tvári. Majiteľka ho s láskou kupovala, zariaďovala a s láskou ho aj odovzdá novému majiteľovi. Tento byt má svoje GENIUS LOCI.


V zastúpení klienta Vám RK ARTHUR ponúka veľmi príjemný, dispozične výborne riešený 1,5 izbový byt v novostavbe, v žiadanej lokalite Slovenského Grobu. Byt je lokalizovaný na 1. poschodí v bytovom dome (s výťahom) na Rastislavovej ulici. Tento byt je vhodný pre každého, kto hľadá pohodu, pokoj, komfort vkusne zariadeného interiér navrhovaného na mieru.


Ide o 5 ročnú novostavbu. Byt sa predáva zariadený a kúpou bude voľný v mesiaci 02/2022.
Priestor bytu je využitý na maximum. Celý dom má bezpečnostný kamerový systém. Parkovanie pre návštevy je možné aj na voľných priestoroch pred bytovým domov. Príjemne Vás prekvapí fakt, že byt je veľmi TICHÝ a SLNEČNÝ. Z obývacej izby vychádzate na priestranný balkón o rozlohe á 7m2. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou. Spálňa je oddelená posuvnými dverami. Kúpeľňa je s vaňou a byt má samostatné wc. Podlahová plocha bytu je 39,50m2 + samostatná pivnica 8m2. Teda celková úžitková plocha predávaného 1,5 izb. bytu s modernou kuchyňou vrátane všetkých spotrebičov je takmer 48m2.


Ďalším benefitom tohto bytu v novostavbe je možnosť zakúpenia parkovacieho státia v podzemnej garáži o rozlohe á 12m2. Vstup do garáže je na diaľkové ovládanie.


Na byte neviazne žiadna ťarcha, kúpa je možná aj prostredníctvom HÚ. Znalecký posudok pre záujemcov o financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HÚ vieme zabezpečiť.

Naplánujte si obhliadku

http://arec.sk/nehnutelnost/1224/byt-s-energiou-ponukame-virtualnu-prehliadku-byt-v-slovenskom-grobe#ziadost-o-obhliadku

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 48 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Garážové státie
Poschodie 1

Kontaktné údaje

ARTHUR Real Estate Company, spol.s r.o.

Krajčiová Jana

zobraziť telefón