logo reality.sme.sk

Pozemky, ovocné sady, Skalica, 2347 m² ID: 2052501

Lokalita: Skalica
Ulica: Skalica
Výmera pozemku: 2347 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.11.2021
0 m2
Cena na vyžiadanie

Na predaj vinohradnícky domček s veľkým pozemkom v Skalici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj vinohradnícky domček so sadom a veľkým pozemkom v katastrálnom území Skalica (mimo zastavaného územia obce), v blízkosti Mokrého Hája. Vinohradnícky domček má jednu miestnosť, z ktorej sa vchádza do sklepa. Všetko je v pôvodnom stave, vhodné na rekonštrukciu. Na pozemku sa nachádza slivkový sad, ktorý bol vysadený pred 6 rokmi (vysadených cca 120 ks stromčekov). Pozemok o výmere 2.347 m2 je široký 8 m a dlhý cca 300 m. Prístup k pozemku je z obidvoch strán. Možnosť pripojenia na elektrinu.

Informujeme, že certifikát energetickej náročnosti budovy nemá majiteľ k tejto nehnuteľnosti vyhotovený.

Cena: Kontaktujte nás

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 347 m2

Kontaktné údaje

GRAND-REALITY Skalica

Bc. Lukáš Pochylý

zobraziť telefón