logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Handlová, 59 m², Pôvodný stav ID: 2051878

Lokalita: Handlová
Ulica: 1. mája
Úžitková plocha: 59 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.04.2021
59 m2
45 400 €

Dražba bytu v Handlovej

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predmet dražby je trojizbový byt 1. kategórie s príslušenstvom predsiene s chodbou, kuchyne, kúpeľne, WC a pivnice. Byt č. 3 sa nachádza na druhom podlaží vo vchode č. 23 v bytovom dome s. č. 220 na Prievidzkej ulici. Byt má samostatné meranie vody, elektriny a plynu. V posledných rokoch boli realizované zásahy do prvkov krátkodobej životnosti, boli urobené podlahy u obytných ako i ostatných miestností, vnútorné vybavenie kuchyne, kúpelne i WC s novými vodovodnými a kanalizačnými rozvodmi vrátane obkladov stien. Vypočítaná podlahová plocha bytu aj s pivnicou je 59,74 m2.

Znalec celkovo hodnoti predmetný byt, ako rekonštruovaný s kompletnou rekonštrukciou bytového jadra a kuchyne. Vek stavby bytu je 58 rokov so znalcom určenou životnosťou 100 rokov.

Bytový dom je postavený ako samostatne stojaci. Stavba má prízemia ako i suterénnu časť s pivničnými a skladovými priestormi. Dom má 5 podlaží bez výťahu.

Počas životnosti došlo k obnove omietok bytového domu na báze umelých hmôt a i k tepelnoizolačnému zatepleniu. Taktiež bola urobená výmena zvislých médii,osadenie vstupných dverí za plastové ako i okien v spoločných priestoroch suterénu.

V prípade záujmu nás kontaktuje na tel. čísle: 0911 236 164.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 59 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

U9, a.s.

Ivana Králiková

zobraziť telefón