logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Dolný Kubín, 163 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2051852

Lokalita: Dolný Kubín
Ulica: Na Sihoti
Zastavaná plocha: 98 m2
Výmera pozemku: 180 m2
Úžitková plocha: 163 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.04.2021
163 m2
1 €

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ- budova obchodu a služieb

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Dovoľujeme si vám ponúknuť na predaj budovu obchodu a služieb, ktorá je priam predurčená na vhodný podnikateľský zámer ako napríklad kancelárske či komerčné priestory, ambulancie alebo ešte zaujímavejšia výstavba samostatných bytov, po ktorých je v súčasnej dobe veľmi veľký dopyt.

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 180 m2 a z toho zastavaná plocha je 98 m2.

Dvojpodlažná budova bola skolaudovaná v roku 1993 a je vo veľmi dobrom technickom stave. Je napojená na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia a súčasne aj možnosť pripojenia sa na plyn. V rámci menšej rekonštrukcie boli vymenené okná a iné drobné stavebné úpravy, ktorými majiteľ takpoviediac predpripravil budovu k realizácií projektu pre nového majiteľa.

Lokalita – Bysterec, v ktorej sa daná budova nachádza je jedna z najvyhľadávanejších a výrazne strategických v Dolnom Kubíne. Ideálne miesto či už pre podnikanie – koncentrácia úradov, obchodných prevádzok či rôznych firiem alebo pre bývanie – rôzne športoviská, škôlky a školy, zastávka MHD, mestské kultúrne stredisko, a iné.

Preto ak zvažujete investovať do niečoho, čo Dolnokubínčanom prinesie úžitok a radosť zároveň, neváhajte! Táto nehnuteľnosť je pre vás TÁ PRAVÁ PRÍLEŽITOSŤ SA REALIZOVAŤ! Dohodnime si obhliadku ešte dnes a ja vám veľmi rada budovu ukážem. 

Na cene aj obhliadke sa dá dohodnúť, stačí zdvihnúť telefón a zavolať mi na 0911 499 441 alebo napísať na mariastrapcova@oravareal.sk .

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 163 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ORAVA REAL plus, s.r.o.

Mária Strapcová

zobraziť telefón