logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Smolenice, 500 m², Pôvodný stav ID: 2051764

Lokalita: Smolenice
Ulica: Smolenice
Výmera pozemku: 500 m2
Úžitková plocha: 500 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.04.2021
500 m2
47 000 €

ZĽAVA! BRANDreal – pozemok s elekt. prípojkou 500 m², Smolenice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám pozemok v obci Smolenice nachádzajúcej sa 20 km od Trnavy a 54 km od Bratislavy. Obec leží na úpätí Malých Karpát v Trnavskej kotline na konci známej Malokarpatskej vínnej cesty.

Rovinatý pozemok je v tvare obdľžnika, približne 12m široký a 41 m dlhý. Pozemok je momentálne využívaný ako záhrada, sú na ňom ovocné stromčeky.

Vjazd na pozemok je možný osobným aj nákladným autom, vedeie k nemu štrková cesta. Elektrická prípojka je hneď vedľa pozemku.
V susedstve sa nachádza niekoľko novostavieb a vzniká tu tak nová štvrť.

Druh pozemku: záhrada

V obci Smolenice nájdete poštu, potraviny, materskú a základnú školu, reštaurácie, bary a pizzérie, múzeum, kostol a v neposlednom rade Smolenický zámok obklopený lesoparkom, v ktorom sídli Slovenská akadémia vied. Svojou polohou Smolenice poskytujú široké možnosti trávenia voľného času. Napríklad turistika do okolitých vrchov – Čiernu skalu, Veterlín, Hvranicu, Záruby či hradisko Molpír, z ktorého sa ponúka nádherný výhľad na Smolenický zámok. Ďalej sa tu nachádza jaskyňa Driny či rekreačné stredisko Jahodník s možnosťou ubytovania, stravovania, kúpania, rybárčenia a jazdenia na koni.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com
www.brandreal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 500 m2

Kontaktné údaje

BRANDreal

Ing. Zuzana Danyi

zobraziť telefón