logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Bystrica, 83.50 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2051495

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Radvanská
Pivničná plocha: 3 m2
Celková plocha: 83.50 m2
Úžitková plocha: 83.50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.04.2021
83,5 m2
155 000 €

EXKLUZÍVNY 3i BYT V BB - 3D PREHLIADKA - TOP PONUKA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Banská Bystrica - na predaj Exkluzívny, veľmi pekný kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom. Predáva sa zo všetkým zariadením, tak ako môžete vidieť na 3D prezentácii. Tvoria ho 3 izby s exkluzívnou na mieru vyrobenou kuchynskou linkou so všetkými spotrebičmi, ktoré sú potrebné pre plnohodnotné využitie kuchyne. Veľký šatník v detskej izbe, ktorý je vyrobený na mieru a je vstavaný do steny izby, ako súčasť nábytku bytu. V spálni je pekný kvalitný Dánsky nábytok. Výnimočná hodnota predmetnej nehnuteľnosti je v tom, že byt aj bytový dom je po celkovej rekonštrukcii od strechy ,stupačiek... až po výťah a tým sú kompletné energie na dobrej úrovni . Byt je vhodný k okamžitému nasťahovaniu sa, 83,5 m2 podlahovej plochy . Banská Bystrica - Radvaň, , OV, 7.p., pivnica 2,5 m2. Kompletná rekonštrukcia bytového domu, čo je veľké plus a výrazná pridaná hodnota.3 izbový byt, kuchyňou a obývacou izbou otočený na severovýchodnú stranu, jeden balkón a ostatné dve izby na juhozápadnú stranu, čo dáva veľa svetla do celého bytu. Byt má nepriechodné izby, murované jadro, samostatnú kúpeľňu s WC. Byt je kompletne zrekonštruovaný a exkluzívne zariadený, predáva sa tak ako ho vidíte na 3D VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE na realitných portáloch a na našej vebstránke  ekoreal.sk  Na chodbe, kuchyni je kvalitná dlažba, tak isto aj v kúpeľni s vaňou a WC. V izbách je kvalitná drevená podlaha. V obývacej izbe v stene inštalácia audio stereo , pokračuje v kuchyni, chodbe a kúpeľni na repro zn. BOSE. Plastové okná sú s interiérovými žalúziami na oknách. Vchodové dvere sú nové bezpečnostné, kvalitné interiérové dvere SAPELI s drevenými zárubňami. Nová na mieru Kuchynská linka sa predáva kompletne zariadená, tak ako celý byt. Byt je orientovaný na juhozápadnú stranu a severovýchodnú stranu, ktorá ponúka krásny výhľad na okolie.Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný – zateplený, fasáda, výťah, spoločné priestory, nové vchodové dvere na elektrický vrátnik v bytovom dome nové rozvody stupačiek. K bytu je privedený optický kábel na internet, TV, wifi.Lokalita: Detské a športové ihriská, obchod, lekáreň, škola, škôlky, dobrý prístup do mesta s MHD.Výhody:

- výborná lokalita – kompletná občianska vybavenosť, blízkosť McDonald, cca 600m Shoping centrum EUROPA

- krásny výhľad

- nové športové ihriská, bežecká dráha, minifutbal ihrisko, tenisový kurt... , 150m od parku Radvanského kaštieľa...

- bezproblémová dostupnosť do centra a iných častí mestaMAKLÉR ODPORÚČA.KONTAKT na makléra:

Ľubor Klačan

0918 030 070

lubor.klacan@ekoreal.sk

EKOREAL Banská BystricaCena: 155000,- Eur / Financovanie zabezpečené našimi profesionálmi, podľa požiadaviek a možností klienta

Servis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Poplatky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 83,5 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 7

Kontaktné údaje

EKOREAL

Ľubor Klačan

zobraziť telefón