logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Dargovských hrdinov, 220 m², Pôvodný stav ID: 2051482

Lokalita: Košice-Dargovských hrdinov
Ulica: Ludvíka Svobodu
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 20.04.2021
220 m2
165 000 €

Komerčný objekt na predaj, 220 m2 na 5 árovom pozemku, Furča

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj starší dom, ktorý slúžil na komerčné účely, nachádzajúci sa na triede Ludvíka Svobodu na sídlisku Dargovských hrdinov, stojaci priamo pri hlavnom ťahu. Vďaka svojej polohe bude po rekonštrukcii ideálny na rôzne druhy podnikania v oblasti predaja tovaru, služieb, prípadne môže slúžiť ako sídlo firmy.
Jedná sa o dvoj podlažnú budovu s rozlohou cca 220 m2, ktorá stojí na oplotenom pozemku o výmere 540 m2. Budova je prázdna a pripravená na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.
Dom bol skolaudovaný v roku 1961, je postavený z kombinácie tehál a kvádrov, strecha je plechová. Je napojený na elektrinu, mestskú vodu a kanalizáciu, prípojka plynu sa na pozemku nenachádza, ale je tu možnosť budúceho pripojenia v tesnej blízkosti pozemku.
Budova je umiestnená v zóne, kde je veľká frekvencia a pohyb áut a perfektná viditeľnosť z hlavného ťahu, čiže toto miesto je ideálne na prezentáciu a reklamu vlastnej spoločnosti.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Katarína Kočíková - 0905 190 720 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Ing. Katarína Kočíková

zobraziť telefón