logo reality.sme.sk

Košeca, 27 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2050915

Lokalita: Košeca
Ulica: Blížna dolina
Zastavaná plocha: 27 m2
Výmera pozemku: 397 m2
Úžitková plocha: 27 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.04.2021
27 m2
19 900 €

Chatka v Košeci – Blížna dolina na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj chatku spolu s príslušenstvom v záhradkovej osade Blížna dolina v katastrálnom území Košeca. Na pozemku o výmere 397m2 stojí skolaudovaná trojpodlažná murovaná chatka so suterénom a dvomi obytnými podlažiami, drevený altánok s murovaným krbom, vinič, ovocné stromy, kry, zásobníky na dažďovú vodu, kompost,...


Suterén chatky je vymurovaný z betónových tvárnic, dve nadzemné podlažia sú vymurované z tehly. V chatke sú osadené plastové okná so sieťkami proti hmyzu, medené elektrické rozvody, na plechovej streche s odkvapmi je umiestnený veľký solárny panel. Stavba je suchá, nie je dokončená fasáda.


Dispozícia chatky: Prízemie s malou terasou tvorí jedna hlavná miestnosť s posedením, s kuchynskou linkou a s krbom, na poschodie do obytnej časti vedie drevené schodisko. V suteréne je jedna hlavná miestnosť s plynovým sporákom na plynovú bombu + piecka na tuhé palivo, ďalej sú tu dve menšie skladové miestnosti, v jednej z nich sú uložené veľkokapacitné batérie pre úschovu energie zo solárneho panelu.


IS: voda je čerpaná z vlastnej studne + zásobníky na dažďovú vodu, elektrinu zabezpečuje veľký solárny panel s batériami, WC – latrína, vykuruje sa tuhým palivom. Prístupová cesta vedie priamo ku záhradke, môže sa využívať pre dovoz materiálu.


Pozemky v záhradkovej osade majú jasne stanovené hranice geometrickým plánom, v súčasnosti prebieha vysporiadanie.


Pre viac informácii ma prosím kontaktujte telefonicky.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 397 m2
Úžitková plocha 27 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

RUCE real, s.r.o.

Tomislav KOKANOVIČ, RSc.

zobraziť telefón