logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bánovce nad Bebravou, 67 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 2050065

Lokalita: Bánovce nad Bebravou
Ulica: Vystrkov
Úžitková plocha: 67 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.04.2021
67 m2
65 000 €

Rezervované - Veľkometrážny 2 izbový byt 67 m2 upravený na trojizbový pri centre mesta

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Poloha: priestranný 2 izbový byt s komorou, šatníkom sa nachádza pri centre mesta na ul. Vystrkov. Má jedinečnú polohu a v jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, obchody, úrady ... Je situovaný v jedenásťposchodovom bytovom dome - na jeho desiatom poschodí ( z 11 ), s oknami a balkónom orientovanými na juhovýchodnú stranu.
Opis: byt bol vytvorený z dvojizbového bytu predelením izby s balkónom. Pozostáva teda z dvoch samostatných izieb ( jedna predelená na spálňu a obývačku ), priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, komory ( dostupnej z kuchyne ), kúpeľne, samostatného WC, šatníka - komory ( dostupný z chodby ) a veľkej chodby. Ku jeho vybaveniu patrí okrem komory a šatníka, balkón a uzamykateľná pivnica v suteréne.. Byt prešiel v minulosti okrem úpravy izieb aj rekonštrukciou interiéru - bolo vymurované jadro s obkladom a sanitou, výmena kuchynskej linky so spotrebičmi, podlahy, vstavané skrine v šatníku, plastové okná, interiérové dvere a obložky. Samotný bytový dom má zrekonštruované vchody, vybavené elektronickým vrátnikom.

Rekonštrukcia: murované jadro, interiérové dvere, kuchynská linka, plastové okná, podlahy, stierky a ďalšie interiérové úpravy ( rekonštrukcia je staršia ).
Činžiak: zrenovované vchody
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie
Náklady: 150 EUR ( správca na 3 osoby ), 20 EUR ( elektrická energia ), 5 EUR ( plyn )

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 67 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 10

Kontaktné údaje

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

zobraziť telefón