logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Bánovce nad Bebravou, 69 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 2050048

Lokalita: Bánovce nad Bebravou
Ulica: A. Hlinku
Úžitková plocha: 69 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.04.2021
69 m2
74 500 €

Rezervované - Moderný 2 izbový byt - 69 m2. po kompletnej rekonštrukcii. vybavený vlastným kúrením

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Poloha: ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt s vlastným ústredným kúrením o rozlohe 69 m2. Byt sa nachádza sa v príjemnom prostredí menšieho dvojposchodového, murovaného bytového domu. Bytový dom je neďaleko centra mesta (cca.200 m ), na málo frekventovanej ul. M.R. Štefánika. Byt je situovaný na jeho vyvýšenom prízemí ( úroveň prvého poschodia ).
Opis: samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, murovaného jadra s kúpeľňou a toaletou, komory ( s plynovým kotlom ), priestrannej kuchyne s rohovou linkou, veľkej a slnečnej obývačky a spálne. Ku jeho vybaveniu patria dve samostatné pivnice v suteréne bytového domu. Byt prešiel kompletnou, moderne koncipovanou rekonštrukciou. Podlahy tvorí dlažba v jadre a plávajúce podlahy v imitácii tmavého dreva. Má kompletne nové stierky, rozvody, okná vymenené za plastové, vstupné a interiérové dvere, novú kuchyňu a jadro s novým obkladom a sanitou, ústredné kúrenie s úsporným plynovým kotlom a zariadenie ... Je vykurovaný vlastným kúrením - ústredným radiátorovým s plynovým kotlom, ktorý zároveň pripravuje teplú vodu.

Rekonštrukcia: pláv. podlahy, dlažba v jadre, plastové okná, murované jadro, nová kuchyňa so spotrebičmi, stierky, interiérové dvere, vstupné dvere, rozvody v jadre, vlastné kúrenie, vstavaná skriňa v spálni a ďalšie interiérové úpravy.
Činžiak: zrenovované vstupy do vchodov, nová strecha
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie radiátorové, plynový kotol v komore

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 69 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

REALISS - reality, s.r.o.

REALISS - reality, s.r.o.

zobraziť telefón