logo reality.sme.sk

Chata, Trenčianske Teplice, 50 m², Novostavba ID: 2049742

Lokalita: Trenčianske Teplice
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 265 m2
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.04.2021
50 m2
53 000 €

Murovaná rekreačná chata v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Pekná kvalitná dvojpodlažná chata na prevažne svahovitom, ale slnečnom pozemku nad mestom Trenčianske Teplice vzdialenom 10 km od krajského mesta Trenčín na predaj.
Nehnuteľnosť je situovaná v blízkosti susednej chaty v rekreačnej (záhradkárskej) časti nad mestom s voľným výhľadom na okolité hory Strážovských vrchov. Prístup ku chate je po užšej asfaltovej komunikácii( v zime udržiavanej) a dostať sa dá autom až na pozemok ( posledný úsek cca 50 metrov iba spevnená cesta). Samotná chata pozostáva z dvoch komfortne zariadených podlaží, kde v prízemí je situovaná väčšia spoločenská miestnosť, kuchynský kút, kúpeľňa s toaletou a výstup do podkrovia, ktoré slúži ako spálňa minimálne pre tri osoby. Celá chata je postavená kvalitne a z kvalitných materiálov samotným majiteľom. Slnečná terasa a malá pivnička( technická miestnosť) sú tiež súčasťou praktickej stavby. Táto chatka so súpisným číslom, vlastným pozemkom a s kompletnou dokumentáciou je dobrou voľbou pre každého kto hľadá nehnuteľnosť v úplnom právnom poriadku a vo vyhľadávanej lokalite.
Celoslovensky známe kúpeľné mesto Trenčianske Teplice ponúka kompletné zázemie pre šport, kultúru ,oddych a veľa ďalších činností. Celé okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, rybárčenie, hubárčenie. Vzdialenosť od diaľničného privádzača je cca 11km.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 265 m2
Úžitková plocha 50 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Kvetoslav Dolinaj

zobraziť telefón