logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Fiľakovo, 60 m², Pôvodný stav ID: 2048485

Lokalita: Fiľakovo
Ulica: Mocsáryho
Výmera pozemku: 454 m2
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.04.2021
60 m2
37 000 €

Na predaj malý rodinný dom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj čiastočne podpivničený malý rodinný dom vo Fiľakove, ulica Mocsáryho s pozemkom o celkovej výmere 454 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1940, je v pôvodnom stave, neobývaný. Dispozičné riešenie – vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s WC. Z chodby je priamy vstup do kuchyne, ako aj do izby. Prístup do pivnice je z chodby (drevené schody). Z kuchyne je vstup do kúpeľne a takisto aj do izby. Druhá izba sa nachádza v podkroví kde sa dostanete po drevených schodoch. V rodinnom dome je zavedený verejný vodovod, elektrina a dom je napojený na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie domu je riešené len v jednej izbe s kachľou na pevné palivo. Podlaha – vstupná chodba a kúpeľňa – dlažba, ostatné miestnosti pôvodná drevená podlaha. Nehnuteľnosť -okrem strechy, ktorá bola vymenená v roku 2017- potrebuje kompletnú rekonštrukciu. Dom okrem bývania sa môže využívať aj ako obchodný, kancelársky priestor.
V meste Fiľakovo je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti nehnuteľnosti je základná škoda, autobusová zastávka, banka, pošta, obchody (Lidl, Tesco), reštaurácia, atď.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 454 m2
Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Izabela Balážová

zobraziť telefón