logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Dunajská Streda, 70 m², Novostavba ID: 2046241

Lokalita: Dunajská Streda
Ulica: neuvedená
Výmera pozemku: 70 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.04.2021
70 m2
62 000 €

REZERVOVANÉ !!!! Útulný 3izbový byt s loggiou v Dunajskej Strede

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Tento byt bol rezervovaný. Podobné nehnuteľnosti a naše aktuálne ponuky nájdete na našej webovej stránke www.strongreality.sk. STRONG REALITY, s.r.o.- POKORNÝ Miroslav ponúka na predaj 3izbový byt vo výmere 65m2 s loggiou vo výmere 5m2 v severnej časti mesta Dunajská Streda.
Tento byt je vhodný na vlastné bývanie i ako investícia. Je určený pre mladé páry, menšie rodiny, ale i pre seniorov, hlavne pre tých, ktorí hľadajú príjemné a komfortné bývanie v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nájdete školy, škôlky, ihrisko, obchody.
Byt pôsobí útulným dojmom. Budúceho majiteľa čaká dobré dispozičné riešenie s nepriechodnými miestnosťami. Samostatná kuchyňa s jedálenským sedením je riešená prakticky, tak ako aj kúpeľňa a samostatná toaleta. Tri veľké izby ponúkajú dostatok priestoru pre každého člena rodiny. K pohodliu prispeje aj loggia, ktorá je orientovaná na tichšiu časť sídliska.
Samozrejmosťou sú plastové okná s vnútornými žalúziami, novo inštalované vykurovacie teleso v kuchyni a plávajúce parkety.
Byt sa nachádza na 5.poschodí/z8 v zateplenom bytovom dome s energetickým certifikátom „B“ a novým moderným výťahom.
K bytu prislúcha aj pivnica.
Veľkým plusom tejto nehnuteľnosti je rozumná cena, ktorá umožňuje novému majiteľovi vytvárať si pohodlné bývanie podľa vlastných predstáv, nakoľko je byt ideálny na okamžité nasťahovanie sa bez ďalších investícií alebo po menšej úprave je vhodný aj pre náročnejších klientov.
Cena tejto nehnuteľnosti je 62.000 Eur. Dohodnite si termín obhliadky s možnosťou bezplatnej konzultácie a vybavenia úveru na bývanie.
Kontakt: 0903 781 492 alebo pokorny@strongreality.sk
Prosíme klientov, aby na obhliadke mali RÚŠKO i RUKAVICE, a takisto Vás prosíme o dodržanie bezpečného odstupu. Ďakujeme za Váš zodpovedný prístup!
Túto nehnuteľnosť nájdete iba v ponuke našej kancelárie, ktorá realizuje celý kúpno-predajný proces vrátane zabezpečovania financovania, a to hlavne korektným a férovým prístupom ku klientom.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 70 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

STRONG REALITY

Miroslav Pokorný

zobraziť telefón