logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 133 m², Novostavba ID: 2044590

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Matúšová
Úžitková plocha: 133 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.04.2021
133 m2
650 000 €

3 IZB. APARTMÁN VO VILADOME, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj nadštandardný apartmán vo viladome situovanom v prestížnej lokalite bratislavského Starého Mesta, v tesnej blízkosti obľúbeného Horského parku.

O projekte
Rezidenčný projekt je skutočne luxusným bývaním spĺňajúcim najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Unikátny projekt disponuje tromi bytmi, každý na samostatnom podlaží, čím je zabezpečené maximálne súkromie rezidentov. Poloha projektu s panoramatickým výhľadom plným zelene v kombinácii s veľkoformátovými hliníkovými oknami zabezpečujú v interiéri dostatok denného svetla. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie, stropné chladenie či príjemný krb. V interiéri sú použité kvalitné drevené podlahy, dlažba, obklady a sanita.
Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži, cena jedného parkovacieho státia zodpovedá čiastke 25 000 EUR. K dispozícii sú aj vonkajšie parkovacie státia.

O bezpečnosť rezidentov sa postará kamerový systém.

Byt A.1 - 1. NP
Veľkorysý 3 izb. byt dispozične pozostáva zo spoločenskej časti s kuchyňou a jedálňou s priamym vstupom na terasu s výmerou 16 m2. Príjemné posedenie so šálkou kávy a ničím nerušeným výhľadom plným zelene ocenia noví majitelia najmä počas letných dní. Apartmán ponúka dve spálne, kúpeľňu s predprípravou pre vaňu ako aj sprchový kút, toaletu a bidet. Samozrejmosťou je toaleta pre hostí a technická miestnosť.
Predmetný byt je ponúkaný v stave shell & core.
Výmera bytu: 133.28 m2
Terasa: 16.11 m2
Cena: 650 000 EUR

Rezidencia s tromi apartmánmi je ponúkaná na predaj aj ako ucelený komplex, čím vzniká potenciál pre zaujímavú investičnú príležitosť.

• veľkoformátové okná
• exteriérové žalúzie
• stropné chladenie
• podlahové kúrenie
• tepelné čerpadlo
• kamerový systém
• výťah
• podzemná garáž

LOKALITA, Bratislava I – Staré Mesto
Prestížna lokalita v tesnej blízkosti Horského parku patrí jednoznačne k najlukratívnejším lokalitám rezidenčného bývania. Ide o štvrť rodinných domov, staromestských i novodobých víl a mnohých veľvyslanectiev. Bratislavský mestský park s takmer nedotknutým prostredím prakticky priamo v centre je príjemným miestom pre oddych a načerpanie energie. Priaznivcom aktívneho odpočinku ponúka rozmanité možnosti športového vyžitia. Jednoduchá dostupnosť do centra mesta len zvyšuje jej atraktívnosť. Rodiny s deťmi ocenia blízkosť materských a základných škôl.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 133 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Slovakia Sotheby's Int. Realty

Zuzana Stasíková

zobraziť telefón